Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Wheehee :'( Mijn topic is gesloten !<-- gelezen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
[topic=434562/1/25]

Ik vraag ene fatsoenlijke vraag die imand redelijkerwijs kan weten. Mijn webkennis is niet veel groter dan het aanpassen van scripts, dus kan ik niet zelf achterhalen van de locatie is. Testen is een optie, maar dan moet ej zeker wet dat je script werkt.

Helpdesk van ladot deed 10 dagen over mijn vorige vraag aan hun en dei was nog simpeler. Moet ik daar om wachten of mag ik dat posten op tweakers.net. Ik zou zeggen posten aangezien ik de search gebruikt heb en mijn antwoord niet heb gevonden. In de toekomst zouden meer mensen profeit van deze vraag kunnen hebbe, want niet elke provider heeft perl op de zelfde locatie staan.

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Je geeft 3 voorbeelden die het zouden kunnen zijn, waarom testje die niet?

Zeker met het scriptje van de eerste reactie moet dat lukken...

Verwijderd

Topicstarter
ben ik nu me bezig, sorry maar ben een echte niet techneut wat dat betreft, had graag gezien dat meer mensen konden reageren. Bovendien kan ik de persoon die wellicht het antwoord aandraagt niet eens bedanken.

Voor de mensen die het willen weten...
het is......

#!/bin/perl

nog bedankt voor de tip (mocht je het nog lezen)