IK heb van iemand 2 ASUS V38000 combat (TNT2 vanta) videokaarten gekregen omdat deze strepen door het beeld geven, maar ik vind het een beetje raar dat op beide kaartjes geen heatsink zit
kan een TNT2 vanta wel goed functioneren zonder heatsink?
Verwijderd
Ik heb eens bij iemand een cooler op de chipset gezet omdat zijn V3800 wel eens te warm werd. Standaard zat er geen Cooler op. Wel een heatsink.
Een gewone V3800 heeft een cooler. De precies gelijkwaardige Viper V770 heeft echter alleen een heatsink, wat ook prima werkt.
Een TNT2 Vanta loopt echter op lagere kloksnelheid. Een heatsink zonder cooler moet dus echt wel genoeg zijn..
Een TNT2 Vanta loopt echter op lagere kloksnelheid. Een heatsink zonder cooler moet dus echt wel genoeg zijn..
ER zit op het moment dus alleen maar een blote chip op de kaartjes (geen wonder dus dat ze rare strepen over het beeld gaven
) de print op de chips waren al een beetje verkleurd, maar ze booten nog wel (ik heb ze heel even zonder heatsink gprobeerd, maar ze werden loeiheet). Ik hoop dat het probleem op gelost kan worden door er een heatsink op te zetten (we kunnen thuis heel goed een 3D kaartje gebruiken)
Pagina: 1