Porn sites...

Pagina: 1
Acties:
  • 917 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Config
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-01 00:49
Ik heb ff een aantal vraagjes:

zijn er mensen hier die een porno site hebben? is die free ofnie?

wat verdiend het?

hoeveel hits heb je?

kan je gewoon materiaal van free sites bij elkaar gooien en dat achter een creditcard dingetje gooien (copyright)?

en verder alle tips welkom :)

BTW dit is gewoon een verkenning van mij hoor, don't worry...maar ik sluit niet uit dat ik zo'n site zou maken om daar veel $$$ mee te maken, see?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Palomar
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
dr zijn al zoveel van die sites.. dan moet je wel een hele goeie hebben om een beetje bezoekers te krijgen.. en hoe denk je aan foto's te komen? Jatten van andere sites krijg je denk ik grote problemen mee.. (tenminste, als je er geld mee wil verdienen)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Config
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-01 00:49
er zijn ook steeds meer internetters..

en als je ziet wat die gasten verdienen (met baggersites)...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain Pervert
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-03 12:19
Vraag niet hoe maar ik heb meer vieze plaatjes dan hersencellen, en ik wilde ook al zo'n site beginnen.

Ik zit ook met een aantal vragen.

Ik wilde eigenlijk alleen banners neermikken, maar zijn er nog meer deingen waarmee ik geld verdien?

Ten tweede, het lijkt me wettelijk (voor die preutse Amerikanen dan) handig om er inderdaad zo'n creditcardding voor te gooien... Kost dat wat / levert het nog wat op, weet ik het...

Dus ook namens mij, tips zijn welkom

Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Config
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-01 00:49
weet iemand nog hosting voor dat soort sites?

amerikanen doen nogal moeilijk daarover :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The - DDD
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 12-06 00:33
Tegenwoordig is het voor die amerikanen al voldoende om een vette disclaimer op je entree te plaatsen.

Dus ....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 10778

Zorg dat je lid wordt van een porn-ring.
Stuur een meeltje naar een GOEDE pornsite met het verzoek dat je ook in de ring wilt!
Vraag daarbij wat je daarvoor moet doen.
Meestal is het een kwestie om plaatjes of vids van die site op jouw page te zetten en te melden dat het top-sites zijn.

Verder moet je (om de hits te vergroten) af en toe eens GRATIS spullen op jouw site zetten.
Voorbeeld: op www.freebigmovies.com staat een pornserie die uit acht delen bestaat.

Iedere week zetten ze er twee nieuwe op waardoor de surfer 'verplicht' wordt om iedere week terug te komen als hij de complete movie wil hebben!

In ieder geval:

Suc6

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frenzy
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 04-06 14:24
www.webgeneral.nl heeft een afdeling PORNO waarbij ze hosting in amerika aanbieden speciaal voor pornsites. Niet te duur overigens.

Weet ik verder niks vanaf natuurlijk ;)

  • Orbit
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-05 18:36
Dit interessert mij dus ook wel hoor.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 22233

heeft iemand nog meer info over dit subject, kan je in NL ook bij een bedrijf XXX hosten, welk bedrijf doet dit?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32160

hmm , big $$$ , maar als je ermee bezig ben dan werk je waarschijnlijk niet thuis waar je broertjes en neefjes rondlopen of wel >:)

voor de rest is het volgens mij de snelst groeiende bussines in de e-commerce :?

maar ja , mij niet gezien ..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • salvador4
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 11-06 21:00
Widexs.net is zo'n nederlands bedrijf die o.a sexsites accepteerd, ook een dure. Dan heb je ook nog http://www.splitinfinity.com/ (een hele goeie maar nog duurder) Ik heb destijds bij spawnet.com gezeten maar die zijn verhuist ofzo. De meeste providers hebben wel een adult pakket, ook al staat het niet altijd op de pagina. Gewoon ff vragen dan. Waar de meeste kosten aan zitten is toch wel de bandbreedte, je verbuikt wel zo associaal veel als je een paar 1000 bezoekers hebt en je al je plaatjes op je eigen server hebt staan.

Wat wel goed loopt op te beginnen zijn die thumbnail sites (je kent die tgp posts wel) als je een paar goeie sites hebt gevonden die je gratis posten dan heb je zo'n 20 tot 30k per dag zolang je in die lijst staat. Ook al kost dit al bijna 15/25 gig per dag aan bandbreedte als je al je plaatjes op je eigen server linkt.

Verder het geld wat je ermee verdiend; vroeger werkte die click banners erg goed (kep nog 0,20$ per raw click gehad), de laatste tijd zijn er echter zoveel bij gekomen dat die lui zo weinig uitbetalen dat het echt niet mee valt om er iets fatsoenlijks aan te verdienen, waardoor je toch bijna geneigd word om de mensen te gaan misleiden zoals veel sexsites doen.

Als je echt een site wil beginnen met credit card systemen dan komt er nog veel meer bij kijken, je zal plaatje moeten kopen die toch al gauw meer dan 1 of 2 dollar per stuk kosten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bavara
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 05:32
Op zaterdag 09 september 2000 23:36 schreef Captain Pervert het volgende:
Vraag niet hoe maar ik heb meer vieze plaatjes dan hersencellen
...
Euhm, misschien kan ik hier wel andere conclusies uit trekken? :+ (Dat je weinig plaatjes hebt ofzo..)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 26306

Ik vraag me af hoelang het duurt voordat iemand dom genoeg is om een linkje neer te gooien :+

Het lijkt mij dat het prima verdient, zeg nou zelf, die sites zijn nou niet van dermate kwaliteit dat je er een week mee bezig bent :r
Effe een uurtje klooien en laat het geld maar binnenstromen? Een enorme partij linkjes met andere sites uitwisselen en het blijft wel doorgaan hoor :P
Ik heb zoiets nog nooit gedaan, en ga het niet doen ook trouwens :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 18137

Krijgen je medetweakers ook korting?
Zou eigenlijk gratis moeten zijn voor ons..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rody
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 09-01 21:44
ik heb nog wel een paar full porn movies voor je in Divx :)

zeg maar wat je ervoor geeft ;) :P

denk dat het weinig zin heeft om een porn site te beginnen.

zijn er al zo onwijs veel...je kan beter iets "nieuws" proberen te verzinnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 17251

Hier kun je alle info vinden die je nodig hebt om te beginnen.

http://naughtywebmasters.com/

Er valt echter niet zoveel meer mee te verdienen. Ik heb het een half jaartje gedaan, en aardig wat centjes verdient,
3 maanden geleden opnieuw begonnen, en het liep voor geen meter meer. Maar je kunt het altijd proberen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5501

"Pornosaur contains only links! Internet is FREE! If your resource not
protected by passwords , then it FREE! Anyone can create own browser! "

de frontpage van die tool om cam:// locatie's te kunnen bezoeken.. heel veel cams enzo.. Check vooral de supercoole strips over Busty the vampire layer & The Bare Witch PJ :)

http://www.pornosaur.com/

Is dit eig. illegaal? Volges hun niet.. ik wee niet welke 'resources' dit progje eig. gebruikt...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 18185

www.kazaa.com
www.morpheus.com

Kan je plaatjes en films downen >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 11148

EEEH, Volgens mij zijn die linken een beetje illigaal jantje... :P :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rody
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 09-01 21:44
lijkt mij niet illegaal

toch :?

niet iig van dat kazaa en morpheus

heel misschien van die andere maar op die site staat wel gewoon dat het gratis is..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 26451

maaak een pagina!

en meld die aan bij /dev/null

dat is de beste! als je daar staat met 3 verschillende pagina's loop je denk ik wel binnen als je goede reclame hebt!

edit:

Ik zag porn en dat mag niet...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xandrios
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 21:02
zie ook: www.tune-in.nl :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Canon23
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10-06 20:33

Canon23

>>MY<< world

JA en hoeveel levert het nou op per maand/per week

1..2 Freddy's coming for you, 3..4 Knocking at ya door, 5..6 Grab your crusifix, 7..8 Better stay up late, 9..10 Never sleep again|| SPECS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • salvador4
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 11-06 21:00
Op zondag 12 augustus 2001 20:05 schreef Canon23 het volgende:
JA en hoeveel levert het nou op per maand/per week
kan je niet zo zeggen, dat hangt helemaal van de site af, of het een pay site is of dat je het van banners moet hebben. Bezoekers aantal is natuurlijk het belangrijkste maak ik verw8 niet dat je binnen 3 maanden veel meer dan 1000 bezoekers zal hebben en dat is dus echt peanuts. Hangt ook af van welke sponsor je gebruikt, of je je hele site volsgooit met 200 banners en 150 misleidende links of niet etc etc.

Pas als je meer dan 15k/20k echte bezoekers per dag hebt (niet van die pop up shit)schiet het een beetje op; dan zal je met een gemiddelde site met gemiddelde banners zo rond de 150 piek per dag zitten. uiteraard hangt dit van alles af, maar dit was wat ik ongeveer verdiende 8-) wat overigens al dik 2,5 jaar geleden was en toen was alles beter :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 12-06 07:17

pim

hier een Cyclejerk tutorialtje van www.adultwebmaster.nl ;)

CJ-Guide, Hoe werkt het?, en hoe bouw je je site op.

In deze guide heb ik naar mijn eigen inzicht opgeschreven wat CJ-sites nu precies zijn, en hoe je het beste je site kunt opbouwen.
Alle info heb ik uit mijn eigen ervaring en van tips die ik van webmasters over de hele wereld heb gekregen.

Als eerste, CJ, mooie term, maar wat betekend het?
CJ staat voor Circle Jerk (Circle:Going in Circle / Jerk:Idiot = An idiot going arround in circles).
Het idee is dat je website hebt die ALLEEN maar links bevat en geen content. De layout moet er uitzien alsof hij helemaal vol zit met honderden plaatjes en galleries, maar dat is allemaal nep. De surfer komt je site binnen en ziet eeh heleboel links naar gratis plaatjes. Hij ziet thumbnails en tientallen kleine interessante links. Dus hij drukt op zon link of thumbnail en HUP.. er schiet een ander site open. Zijn site is op dezelfde manier opgebouwd honderden links. Die hit die bij jou is weggegaan wordt op zijn site geteld Hey, Raiden heeft me een bezoeker gestuurd en dan stuurt zijn script er heel lief weer 1 terug. De grootste truuk is om je bezoeker meer als 1 keer te laten klikken op je site. Op die manier kan je 2 of meer clicks per bezoeker uitsturen en op die manier zal je voor die ene bezoeker er 2 of meer terugkrijgen.
Dit noemt men het "Out-click ratio". Hoe hoger deze ratio is hoe groter je site zal worden en hoe sneller die zal groeien. Natuurlijk gaat het niet alleen om de clicks. De eerste scripts deden dat wel maar de geavanceerde script van tegenwoordig die hebben ook een "productiviteit" meting en zullen hits terugsturen naar gelang hoeveel van de bezoekers die JIJ gestuurd hebt ook weer op ZIJN pagina hebben geklicked.

Dan vraag je je af: Hoe werkt al dat geredirect nou?
De meeste grote sites gebruiken een CJ-script, Blindio, Scorpion en Ucj-C zijn de bekenste. Deze script maken van je site een ware traffic-machine. Elke link op je site gaat naar de "out.cgi" van het script. Het sscript stuurt de surfer dan naar de site die op dat ene kleine momentje die surfer verdient heeft. dus als een surfer 2 keer op dezelfde link klicked op je site zal hij ook 2 keer een andere website te zien krijgen.
Het script telt hoeveel bezoekers je van een tradepartner gekregen hebt en elke partner krijgt van jou een ratio. Deze optie verschillen allemaal per script maar ze komen er simpel op nee dat je een ratio instelt van hoveel bezoekers hij terug moet krijgen.
Meestal igt dat tussen de 120% en de 200% . Een site die meer traffic over heeft of een beter productiviteit zal grotere ratios kunnen hanteren.
dit houdt in dat als een partner jou 1000 bezoekers en je hebt de ratio op 140% je er 1400 zal PROBEREN terug te sturen.
Vergeet 1 ding niet. Veel mensen denken: 100 in 120 uit 140 weer in 160 uit 180 in enz enz enz. en ik ben snel rijk.
NEE zo werkt het niet. Van de 1000 bezoekers die jouw "uitscript" heeft staan zal er bij je partner maar +/- 920 "in" staan. Dit komt onderandere door dat een surfer jouw pagina al heeft gesloten voordat je script de kans krijgt om hem "in" te tellen. maar het andere script heeft de surfer wel uitgeteld. Dus een ratio van 120% is wel heel minimaal als je zo rekend. ikzelf heb nogal wat extra verkeer over per dag en ik hanteer ratios van 180% - 200%. die ik ook bij al mijn traders volmaak.

Om een CJ-site draaiende te krijgen zal je toch wel wat startverkeer nodig hebben van een andere site. dus heb je een "portal" of wat exit-traffic over op een van je sites dan is het slim om dat in je CJ te pompen. Dit zorgt ervoor dat je meer kunt uitsturen en dus hoger ratios kunt hanteren. Heb je dat? Ja? ok dan kun je beginnen met het zoeken van Tradepartners. Vraag aan iedereen of ze nog mensen kennen waar ze goede linkdeal mee hebben en dan ga je even op hun site kijken voor hun icq of
e-mailadres en contact je die personen voor een linkdeal.
Maar vergeet niet. het feit dat alle surfer van blinde links komen van andere cj-sites zorgt er wel voor dat je traffickwaliteit van het allerlaagste is op het web. Het is dan ook slim om voor een constante stroom bezoekers te zorgen die "vers" zijn, dus van een zoekmachine of zo.
We willen allemaal geld verdienen met deze sites dus heb je er sponsors op gezet.
De meeste sponsors betalen per click-trough. De meeste sponsors zullen een ratio hanteren dat 1 op de 400 bezoekers wel een abbonement genomen moet hebben. In vele gevallen zal ej dit met een CJ site niet halen, tenzij je verkeer uitzonderlijk goed is en je sponsor een supergoede tour heeft.
Zoek naar een sponsor die betaald per "signup". Dan weet je zeker dat je nooit uit het programma geschopt kunt worden voor te slecht verkeer.
Of promoot op je site via een Dialer. De meeste kennen dit ding wel.

Hoe maak je de layout van je site?
Veel nieuwe CJ-webmaster maken de grote fout dat ze niet vertrouwen wat ze doen. Dit betekend dat ze veranderingen maken aan hun site en dan bekijken ze dat 2-3 uurtjes en zien geen enkele verandering in Traffic, Ratios en Productiviteit. Ze beginnen aan een totaal nieuwe layout of veranderen het terug naar het oude design.
Dat is niet goed, ELKE verandering heeft tenminste 24 uur nodig om te zien te zijn.
Het verkeer op je website kan elke dag stijgen of zakken naar gelang honderden externe factoren: Dag van de week, Vakantie, Je hosting enzovoorts
Neem de tijd, en als je 100 bezoekers verliest, nou en. volgende dag kan je er 200 meer hebben. Neem de tijd om je beslissingen te nemen.
Dit zijn de "eisen" om een CJ-site goede te laten werken
Grootte:
De volledige website inclusief html van de mainpage, plaatjes thumbs en banners zal niet groter moegen zijn als 90kb.
Door het feit dat een CJ-site op-popt bij andere sites moet het SUPERSNEL laden om zo snel mogelijk het oog te trekken bij de surfer, Als het 40 - 50 seconde duurt voordat je site geladne is zal bijna elke bezoeker je site sluiten, wat het einde van je site betekend. Dus ook je hosting is van cruciaal belang. Het moet SNEL, SNEL en SNELLER zijn. een van de hostingbedrijven die gespecialiseerd zijn ins CJ-sites is www.adult-host.nl het is slim om daar een kijkje te nemen.
Graphix:
Als je de clickratiop van een goed gekozen textlink vergelijkt met die van een goed gekozen Thumbnail zal je er achter komen dat op de thumbs velen malen meer geklicked wordt. Dan denk je: ok cool 100 thumbs er op en gaan......(lees dan het suk hierboven).
Je moet de juiste balans vinden tussen thumbs en textlinks. Neem vooral thumbs en links van populaire "tiener" idolen zosla op dit moment Britney Spears en Anna Kournikova. Daar wordt veruit het meeste op geclicked.
Ook heel goed doen het thumbs van "jong ogende" meisjes van net 18 (ook al zijn de 30), Fetisch thumbs zoals plassex en thumbs van lesbians.
asl jouw script de mogelijkheid heeft om te laten zien waar het meeste op gedrukt wordt. Test dan je thumbs en roteer de slechte er uit. Dit zal het beste resultaat opleveren. Kijk wat je bezoekers willen en zet. Tip: maak ook je thumbsniet te groot.
Test Links:
De tests die ik uitgevoerd hebt laten het volgende zien: De surfer houden van "daily pictures" dus minimaal 10 "Daily Free Pics" op een goede plek is vereist.
Verder zijn textlinks over de op dat moment "hot" celebrities veruit het beste.
Anna Kournikova Nude zal velen malen meer clicks krijgen als iets van
"Blowjob pic 1". En als laatste plaats ook een paar texlinks in de trend van "18 old girl is being fucked in the arse". dit is een mooie afwisseling.
Laat je fantasie je links creeren. Steel niets van anderen mar bedenkt het zelf. Hoe creativer je bent hoe beter je site.
Pop-ups
Extra windows zijn perfect om snel meer traffic te krijgen. Open een toplist op exit of een klein windowtje op je mainpage. Dit zijn goede eyecatchers om wat extra productviteit te creeren. Veel CJ-sites lijken soms wel 2 heel verschillende sites omdat het helemaal niet te zien is welke de Mainpage en welke de pop-up is.
Dan denk je natuurlijk: mooi 5 windows en mijn traffic groeit als een tiet. Dan heb je het wederom goed fout. Je moet altijd naar de website van jezelf kijken door de ogen van de surfer. Als er 5 windows op een site openen, wat doe je dan? Ik sluit ze allemaal. As er 1 popup en 1 mainpage is... dan geef ik de site nog wel een kans door misschien ergens om te drukken.
HTML:
Gebruik simpele html, houd je tabellen zo simpel mogelijk, kijk je html na voor dubbele tags, commentaar tags enz. Elk byte scheelt in laadtijd.
Nu denk je na dit gelezen te hebben, oei oei ik moet een hoop werk gaan doen. JA dat klopt. als je denkt dat scriptsites makkelijk geld verdienen is heb je het mis, maar heb je eenmaal je site stabiel draaien zal je script er voor zorgen dat hij nie snel weer helemaal dood is.
Ik hoop dat jullie wat aan de tips hebben,

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Don Corleone
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-06 14:45
Jezus, wat een verhaal!!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmey
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Op dinsdag 14 augustus 2001 10:27 schreef Duc996r het volgende:
Jezus, wat een verhaal!!!
Jezus, wat een reactie!!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Don Corleone
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-06 14:45
Op dinsdag 14 augustus 2001 10:39 schreef T het volgende:

[..]

Jezus, wat een reactie!!!
LOL >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 29310

Ik doe het via bill2000.nl verdiend nog niet erg goed mijn site /dev/null is nog niet veel gepromoot. Dus een paar honderd euro per maand verdien ik er nu maar aan. Je kan dan plaatjes rippen aan de onderstaande links :)

edit:

Dat mag niet, is porn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 12-06 07:17

pim

Hey, dat verhaal heb ik niet zitten typen!ik heb wel wat beters te doen.
Dat was ff Ctrl+C Ctrl+V
Op dinsdag 14 augustus 2001 11:41 schreef NewAgePerformance het volgende:
Dus een paar honderd euro per maand verdien ik er nu maar aan. Je kan dan plaatjes rippen aan de onderstaande links :)
Hoeveel bezoekers heb je p/dag?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 29310

Heel weinig nog maar iets van een stuk of 30.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 29945

Banners leveren geen bal op, ook niet gebruiken. Gebruik grote buttons voor sites waar je $35/$40 krijgt per signup (ARS bijv, zoek op google). Verder kan je pay-per-click deals gebruiken en die als blind links inserten. Als je geld wilt verdienen, moet je geen plaatjes site beginnen maar een zogenaamde TGP, een voorbeeld hiervan is /dev/null. Het is makkelijk om rond de 5K per dag te krijgen maar dan ben je er nog lang niet. Je hebt veel meer nodig, maar het is niet moeilijk, je moet er alleen veel tijd voor over hebben. Een TGP linkt dus naar galleries, en heeft zelf geen pics. Een TGP krijgt veel meer hits. Ik heb zelf zo'n TGP gedraait, maar vond het de tijd niet waard. Ik heb ook een TGP script gemaakt dat nu te koop is voor 200,- en gek genoeg kopen veel mensen het ding. :) Oh ja, en TGP's zijn altijd gratis. Start onder geen beding een paysite, het geeft meer gedonder als je denkt vantevoren.

edit:

porn links mogen niet

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toewan
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 08-06 22:04
En met plaatjes rippen moet je meteen uitkijken dat wanneer je site een beetje begint te lopen er de nodige claims binnen zullen komen.

Iemand die ik ken had een celebrity site (geen porn) en zo bekend was ie nog niet eens. Maar hij kreeg dus wel claims binnen van schending van copyrights. En die kunnen HOOG oplopen.

Kijk dus uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain Pervert
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-03 12:19
Als ik weer wat meer tijd heb, ga ik me er nog es in verdiepen :)

Sex sells :7

Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 12-06 07:17

pim

Op dinsdag 14 augustus 2001 18:07 schreef NewAgePerformance het volgende:
Heel weinig nog maar iets van een stuk of 30.
jaja, en een paar 100 euro p/maand :Z
Ik had eergisteren 100.000 unieke bezoekers op 1 dag, nu jij weer >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jwbagger
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 27-04 15:31

jwbagger

,.-~'`'~-.,

Op dinsdag 14 augustus 2001 11:41 schreef NewAgePerformance het volgende:
Ik doe het via bill2000.nl verdiend nog niet erg goed mijn site /dev/null is nog niet veel gepromoot. Dus een paar honderd euro per maand verdien ik er nu maar aan. Je kan dan plaatjes rippen aan de onderstaande links :)
bill2000.nl vraagt zelfs om je sofinummer! is dat veilig :? :? :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jwbagger
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 27-04 15:31

jwbagger

,.-~'`'~-.,

bloedt dit topic nu dood? ;(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Canon23
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10-06 20:33

Canon23

>>MY<< world

Pim hoeveel verdien jij dan per maand?

1..2 Freddy's coming for you, 3..4 Knocking at ya door, 5..6 Grab your crusifix, 7..8 Better stay up late, 9..10 Never sleep again|| SPECS


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • estorino
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 05:51
Ik (vakantie)werk bij KPN Hosting, dedicated hosting voor grote bedrijven. Ze hebben daaro aardig veel pornoboeren die hun servers stallen bij de KPN. Ik doe administratief werk daaro en krijg regelmatig rekeningen en traffic reportjes onder ogen. Werkelijk niet te geloven wat die dudes een verkeer trekken zeg... :)

En dat zijn dan niet eens sites waarvan je zegt, nou dat is nou high profile, allemaal van die nietszeggende lelijke bannersites met schreeuwende koppen. Die lui halen zo 15/20gig per maand met alleen maar plaatjes en wat kleine filmpjes...

Ze moeten ook wel goed verdienen, want de (niet bepaald malse) rekeningen betalen ze allemaal meteen, in tegenstelling tot vele 'respectabele' bedrijven... :)

https://www.strava.com/athletes/10490675


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 13-06 13:02

Arno

PF5A

er stonden IMO iets teveel porn lins in deze draad

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.