Toon posts:

M'n videokaart werkt niet 'volledig' met m'n Win..

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Winfast GeForce 2 MX Pro (64 Mb).
Ik heb eergister Windows XP Professional Nederlands op m'n computer geinstalleerd omdat ik 320 Mb RAM heb.

Alleen nu werkt m'n videokaart niet meer 'volledig', onder Windows '98 deed ie het wel... maar ik heb de driver van de kaart geinstalleerd (ja de Win XP versie) maar na afloop ervan zij ie 'kan niet starten (fout 10)' of zoiets ('k heb screenshots... hoe post ik die?).
Ik heb ook de Detonator XP driver van NVidia geprobeerd (die had ik later ook met Win '98) en andere vergelijkbare drivers die het met m'n kaart zouden moeten doen, maar telkens hetzelfde probleem.
Hij herkent de adapter niet en nu kan ik geen programma's (spellen dus) draaien die Direct3D of OpenGL nodig hebben :-( .

Ik hoop dat jullie zo genoeg weten.

CU
-Razu Kha'el-
PS Sorry voor het lange bericht (LOL).

Verwijderd

Post die foutmelding is...effe uploaden en dan die link [img]link[/img] doen....

Heb je eerst wel je oude drivers geuninstald en daarbij bijv [url="http://"http://www.fileconnect.net/files/Video/Tools/detonatordestroyer.zip"] Nvidia Detonator Destroyer[/url] voor gebruikt??

Verwijderd

Topicstarter
Uploaden... waarmee dan? Effe kijken hoor.

Ok 'k heb het gelaunchd met MSN Messenger of zoiets... dit adres:
http://nl.msnusers.com/Tijdelijkebestanden
In de afbeeldingen map. Als dit niet lukt wil ik ze ook wel naar je e-mail adres sturen.

'K heb trouwens eerst originele driver van de videokaart geinstalleerd en daarna Detonator XP geinstalleerd met z'n install programmaatje... zo had ik het ook gedaan met Win '98.
Hmm... NVidia Detonator Destroyer? Nog niet eerder van gehoort. Effe die link proberen.. misschien dat die werkt.

CU
-Razu Kha'el-

Verwijderd

heb je een onboard videokaart?
zo ja staat die wel uit? (in de bios)

Verwijderd

Topicstarter
Onboard? Sorry hoor weet echt niet alles van een computer ('k weet niet zo heel veel).

'K heb gewoon toen ik nog Win '98 erop had staan de oude videokaart (Hercules Terminator) eruit gehaald en de GeForce erin gedouwd... en stuff ervoor geinstalleerd.

Ik heb die Detonator Destroyer gebruikt... wordt echt gek van Win XP! Nu staat ie niet meer bij beeldschermadapters in het apparaatbeheer... maar bij overige apparaten als 'vga videocontroller'... en verder accepteert ie de drivers niet en zit er nu iets in m'n kast te piepen ('k heb 'm al open gemaakt maar 'k kan niet achterhalen waar het vandaan komt.. niet van m'n videokaart in ieder geval want z'n LED'tjes geven gewoon goed aan).

Denk dat ik Win XP maar weer eens opnieuw ga installeren.
Meteen D: formatteren (m'n schijf is opgesplitst).

CU
-Razu Kha'el-
PS Heb plaatje toegevoegd aan de map met afbeeldingen.

Verwijderd

Topicstarter
Oeps... dat geluid komt van m'n wekkerradio. 'K kan niet zo goed horen omdat ik verkouden ben.
In ieder geval als ik nu m'n computer opstart krijg ik de Wizard nieuwe hardware... zie screenshots (2 toegevoegd).

CU
-Razu Kha'el-

Verwijderd

Topicstarter
Hmmm... je moet wel een .NET passport of zoiets hebben om erin te kunnen....
Pagina: 1