Toon posts:

zoek een php forum waar geen SQL voor nodig is

Pagina: 1
Acties:
  • 47 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Kan iemand mij aan dit verschaffen overal heb je een mySql nodig maar ik heb geen server die daar toe bereid is, dus ik wil graag één gemaakt van alleen PHP!

help me ASAP and you get a beer! }:O

Verwijderd

phpfreakz

daar kijken bij scripts

  • Sircuri
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Sircuri

Volledig Appelig

Denk niet dat je op PHP gebied erg veel succes zal hebben. Denk dat je beter richting Perl en CGI scripts gaan gaan kijken. Kijk eens op http://www.cgiresources.com voor een perl script of iets dergelijks. Perl scripts werken over het algemeen meer met file-based opslag van data.

Signature van nature


Verwijderd

Topicstarter
Ja oke ik ben het aan het proberen.........de hele dag al maar die is overbelast, andere suggesties? :7

  • gomaster
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20:37
Als je alles de postings in een txt bestand opslaat heb je geen database nodig. Kijk een op http://galileo.spaceports.com/~ezw/gastboek.php. Deze site werkt niet maar als je op view source klikt dan zie je wel de bron van een werked forum :P.

Verwijderd

Zoiets noemen we een scriptrequest.

  • Glimi
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

Glimi

Designer Drugs

(overleden)
Hmmz je zal weinig kans hebben dat ik het voor je ga maken. Het enige wat je waarsch kan doen is zoeken naar een 'flat db' beter bekend als een txt file.

Maare kijk gerust op www.hotscripts.com en ook even in de FAQ ( [topic=327241/1/25] ) want scriptrequests mogen niet

  • mbravenboer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-11-2025
Script-requests zijn niet toegestaan. Zoek maar eens goed op het web of op GoT. Ik geef je weinig kans op het vinden van een degelijke oplossing.

Blog, Stratego/XT: Program Transformation, SDF: Syntax Definition, Nix: Software Deployment

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.