Where a calculator on the ENIAC is equipped with 18,000 vacuum tubes and weighs 30 tons, computers in the future may have only 1,000 vacuum tubes and weigh only 1.5 tons.
– Popular Mechanics, March 1949
Verwijderd
Welk proggie heb je gebruikt?
Ik heb Memtest 86 gebruikt: http://www.teresaudio.com/memtest86/
Je moet even een bootdisk maken, die je geheugen test.
Ik ben erg benieuwd!
Where a calculator on the ENIAC is equipped with 18,000 vacuum tubes and weighs 30 tons, computers in the future may have only 1,000 vacuum tubes and weigh only 1.5 tons.
– Popular Mechanics, March 1949
quote van die site
het is dus GEEN proggie uit de oer-dos-tijd zoals de naam doet vermoedenRe-wrote the memory and cache speed detection code. Previously the reported numbers were inaccurate for Intel CPU's and completely wrong for the Athlon and Duron.
Disabled the serial console by default since it was slowing down testing.
Added CPU detection for Pentium 4
Minor bug fixes
Als ik een FDD zou hebben dan had ik je graag geholpenOp maandag 25 februari 2002 19:53 schreef PanMan het volgende:
Dat is best een goed idee
Ik heb Memtest 86 gebruikt: http://www.teresaudio.com/memtest86/
Je moet even een bootdisk maken, die je geheugen test.
Ik ben erg benieuwd!
Gezocht!
Samsung 1TB HD103SI printplaat
Router
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something
De versie die ik gebruik is dan ook
Memtest86 2.8 Release (18/Oct/2001)
Niet echt oud dus.
Dat het een dos programma is, is gewoon omdat je onder windows niet direct je geheugen kan aanspreken.
Maar, nu weet ik nogsteeds niet of ik nou echt kapot geheugen heb.
Where a calculator on the ENIAC is equipped with 18,000 vacuum tubes and weighs 30 tons, computers in the future may have only 1,000 vacuum tubes and weigh only 1.5 tons.
– Popular Mechanics, March 1949
Verwijderd
"Don't buy cheap memory and expect it to work with an Athlon!"
In een ander forum heb ik ook al over problemen gelezen met ddr geheugen. Ik heb het programma zelf ook gebruikt, en het vond binnen 3 minuten fouten die een ander testproggie niet vond. Was wel met SDram geheugen trouwens. Als je het nou helemaal zeker wil weten dan e-mail je die gozer toch gewoon die het programma heeft geschreven, heb je direkt (min of meer) schriftelijk bewijs.
Verwijderd
Gr R
Verwijderd
Ik wil het morgen wel even doen als het dan nog nodig is... Ik bekijk dit topic dan eerst nog wel even.
memtest is een linuxinstallatie speciaal om je gegeugen te checken dus sie via drivers zijn totaal BS!!!Op maandag 25 februari 2002 19:07 schreef PanMan het volgende:
Hoi!
Ik heb nogal brak geheugen (~10.000 errors volgens memtest 86). Nu belde ik vandaag de winkel waar ik het gekocht heb, om te vragen hoe ik het het beste kon ruilen. En die zeiden dat ik er wel mee langs kon komen, maar ze melden ook dat software geheugen testers niet goed kloppen als je meer dan 256 mb geheugen hebt. En zei suggereerden dat de instabiliteitsproblemen van m'n computer eraan zouden liggen dat ik wellicht niet de nieuwste VIA drivers heb geinstalleerd. Ik draai echter wel XP, waar standaard VIA drivers inzitten (toch?).
De errors die ik krijg (blauwe schermen, en vastlopende programma's) zijn vooral PAGE_FAULT_ERRORS etc.. Lijkt mij typisch dingen dat hij iets fout uitleest uit het geheugen.
Ik wil dus graag voordat ik naar die shop terugga (wat zoizo ook 2 uur rijden is), zeker weten dat m'n geheugen echt brak is. Ook om als ik daar ben een sterke "case" te hebben en zeker te weten dat ik ander geheugen krijg.
Oftewel: Klopt het wat ze zeiden over dat software memtesters het niet goed doen bij meer dan 256 mb, en liggen die errors in dat programma daar aan, of is mijn geheugen WEL gewoon echt brak?
Ben benieuwd!
memetest kan volgens de makers 2GB aan.
je kriijgt page faults --> sterke aanwijzing dat het aan het geheugen ligt. gebeurt hiero alleen bij extreem bus OC'en
© ocf81 1981-infinity
Live the dream! | Politiek Incorrecte Klootzak uitgerust met The Drive to Survive
Bestrijd de plaag die woke heet! | Servitisatie is slavernij. Kies je eigen weg!