Just 'cause I'm paranoid doesn't mean they're not after me | The only operating system that does what you want: LFS
bump
Just 'cause I'm paranoid doesn't mean they're not after me | The only operating system that does what you want: LFS
Dat je niet kunt booten, dat ligt aan je BIOS, en dat hoort hier niet thuis, daarvoor kun je dus beter ff naar SU lopen, en daar dit topic ff voor een move aanmeldenOp zaterdag 23 februari 2002 16:36 schreef Robert het volgende:
ik kan dus met geen mogelijkheid mijn cdrom laten booten, dit is altijd al zo geweest en tot nu toe heb ik dus ook alles gedaan met bootfloppy's. Maar ik wilde vandaag eens gentoo gaan proberen dus ik heb (lekker simpel) de iso image gedownload en op cd gezet in de hoopvolle verwachting hier wel een floppy image op te vinden. Helaas niet dus
Gentoo is niet gemaakt voor newbies, maar voor Linux gebruikersd die al veel van hun computer weten, en die komen meestal wel uit zo'n probleempje..(LEES: jatten lenen even uit een andere PC een cd-romspeler die wel kan booten (Of swtichen ff de HD naar een pc die dat allemaal wel kan)..Ik heb ffe gezocht maar geloof dat er nog niet echt support voor is ? beetje vreemd vind ik maar ja.
Als iemand kan uitleggen hoe ik toch de iso image kan starten zonder ervan te booten graag
God, root, what is difference? | Talga Vassternich | IBM zuigt
Oei oeiOp zondag 24 februari 2002 11:50 schreef moto-moi het volgende:
[..]
Dat je niet kunt booten, dat ligt aan je BIOS
[..]
lenen even uit een andere PC een cd-romspeler die wel kan booten
[...]
mijn vraag ging over het booten met floppy van gentoo niet over het booten van cdrom want dat heeft heel andere redenen en die zijn niet 1 2 3 op te lossen. (nee ligt niet aan mijn bios en verder ga ik er maar niet op in)Op zondag 24 februari 2002 11:50 schreef moto-moi het volgende:
[..]
Dat je niet kunt booten, dat ligt aan je BIOS, en dat hoort hier niet thuis, daarvoor kun je dus beter ff naar SU lopen, en daar dit topic ff voor een move aanmelden
[..]
Gentoo is niet gemaakt voor newbies, maar voor Linux gebruikersd die al veel van hun computer weten, en die komen meestal wel uit zo'n probleempje..(LEES: jatten lenen even uit een andere PC een cd-romspeler die wel kan booten (Of swtichen ff de HD naar een pc die dat allemaal wel kan)..
Just 'cause I'm paranoid doesn't mean they're not after me | The only operating system that does what you want: LFS
ARGG!! * moto-moi moet beter gaan lezenOp zondag 24 februari 2002 12:00 schreef Robert het volgende:
mijn vraag ging over het booten met floppy van gentoo niet over het booten van cdrom want dat heeft heel andere redenen en die zijn niet 1 2 3 op te lossen. (nee ligt niet aan mijn bios en verder ga ik er maar niet op in)
http://www.ibiblio.org/gentoo/snapshots/disks/old/ schijnen bootdisks te bevatten.. * moto-moi kruipt weer terug in z'n hoekje
God, root, what is difference? | Talga Vassternich | IBM zuigt
Verwijderd
ik wou net zeggen, ik moet er altijd eentje jatten want de enige cd-roms spelers in huis zijn de dvd-rom en cd-rw uit me serverOp zondag 24 februari 2002 12:12 schreef moto-moi het volgende:
[..]
ARGG!! * moto-moi moet beter gaan lezen
http://www.ibiblio.org/gentoo/snapshots/disks/old/ schijnen bootdisks te bevatten.. * moto-moi kruipt weer terug in z'n hoekje
Pagina: 1