Verwijderd
Ik dacht dat het was: +31-654-0881000??Op donderdag 21 februari 2002 13:47 schreef MetHod het volgende:
06 54 088100
volgens mij heeft iedereen een andere sms nummer, worden er bij jou toevallig nu kosten afgeschreven? Want ik was het ook een keer kwijt en toen belde ik die helpdesk.. En die zei dat ze het nummer voor mij moesten opzoeken omdat iedereen een eigen nummer heeft.Op donderdag 21 februari 2002 13:47 schreef MetHod het volgende:
06 54 088100
superB
Uit de FAQ op www.vodafone.nl:Op donderdag 21 februari 2002 21:46 schreef bl!kje het volgende:
[..]
volgens mij heeft iedereen een andere sms nummer, worden er bij jou toevallig nu kosten afgeschreven? Want ik was het ook een keer kwijt en toen belde ik die helpdesk.. En die zei dat ze het nummer voor mij moesten opzoeken omdat iedereen een eigen nummer heeft.
Ik kan niet SMS-en!
Dat kan heel verschillende oorzaken hebben. Mogelijk herkent uw telefoon het Vodafone SMS Center (+316540881000) niet. Programmeer dan het SMSC-nummer zelf in. Hoe? Kijk in de gebruiksaanwijzing van uw mobiele telefoon onder SMS-berichten.
Lijkt me dus hetzelfde nummer voor iedereen
Weet u zeker dat u de gewijzigde wijzigingen wilt wijzigen?
yeps die heb ik ook, dan zal ik wel weer eens niet goed geluisterd hebben.... you're right!
superB
Pagina: 1