omdat ik wat olie wou gaan smeren op mn as in de koeler wou ik graag weten hoe je dat plastic dopje eraf haalt zonder mn koeler te mollen.want dat dopje zit nu in zo'n gat zodat ik hem er niet zomaar kan uit halen.
Verwijderd
Heel zorgvuldig!hoe haal ik dat plastic dopje achter op mn fan weg
nee uhm probeer zo'n heeeeel dun tangetje of een Hairclip ding je weet wel zo'n ding waarmee die wijfuh de wengbrouwen doen
Verwijderd
Als je het dopje weghebt en je wilt je as goed insmeren, dan zul je ook een klemmetje in dat gat moeten loswrikken. Ik gebruik daar altijd horloge-schroevendraaiers voor.
Of je moet met kruipolie proberen.
Of je moet met kruipolie proberen.
zo easy he, ros die sticker eraf en pak een naald mes of whatever wat scherp en dun is en ram dat op dat dopje en friemelw wat en je hebt hem eraf.... ik hebd at al bij 7 verschillende fan's gedaan en principe is overal hetzelfde tis niet zo erg als het dopje verloren zou gaan/ kapot zou raken, dan plak je gewoon simperl de sticker over het gat weer
AMD Thunderbird 1200@1370Mhz/Msi K7T Turbo/512 Mb Sdram/GeForce2 Ultra 64Mb DDR/40Gig 7200