Toon posts:

Ik kan niet meer browsen :-(

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een internetverbinding via een andere computer (kabel). Deze verbinding werkte prima door het gebruik van Sygate Home Network. Maar sinds ik IE 6 heb geinstalleerd, kan ik niet meer browsen. Ik kan wel gebruik maken van Kazaa(behalve de browser), msn en icq. Ik heb geprobeerd de intstallatie weer terug te draaien zodat ik weer IE 5 heb, maar dat had geen zin. Ook kan ik niet browsen met Opera, ik denk dus ook niet met andere browsers. Kan iemand mij helpen????

Verwijderd

Waarschijnlijk zijn je proxy instellingen veranderd. Vraag ff aan de persoon die internet met je deeld hoe het zit, dat weet ie vast wel!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:48
denk dat poort 80 is geblokkeerd/niet-vrijgegeven

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb geen proxy, dus daar kan het niet aan liggen... De browser zegt ook dat ie de pagina kan vinden (website found, waiting for reply), maar het opent de pagina's niet.

Verwijderd

Topicstarter
Poort 80? Hoe zet ik die dan wel open?