Russian Blue Neji
Kate Bush
Blue Horizon(a website about Star Trek & Babylon 5)
of het zilver is weet ik niet, maar het is glas met een metaallaag erachter, beijk maar eens van de achterkant, en je kunt het erook afkrabben, en dan kijk je door de spiegel heen.
Laten we lekker link gaan doen...
Zilver
, effe een paar spiegels kopen en het zilver omsmelten


Russian Blue Neji
Kate Bush
Blue Horizon(a website about Star Trek & Babylon 5)
Anoniem: 480
Vroeger was dat inderdaad zilver, dat is ook de rede dat oude spiegels soms zwarte vlekken hebben (zilveroxide)
Tegenwoordig wordt aluminium gebruikt.
Tegenwoordig wordt aluminium gebruikt.
Anoniem: 480
niet altijd hoor. Zand word voor glas maken gebruikt, maar je hebt ook spiegels van kristal glas en plexiglas, dan heb je dus geen zand nodig om spiegels te maken
interessant.. en hoe wordt dan een binnenspiegel van een auto gemaakt.. dus met 2 standen? als je onder een ander hoewk kijkt.. of de spiegel kantelt.. zie je het door een "filter" dus donkerder.. hoe werkt dat nou weer?
sko
sko
Anoniem: 480
Zeker weten doe ik het niet, maar ik vermoed dat er een prisma structuur in (of achter) het glas verwerkt is.
Net zo'n princiepe als je in de creditcard vergrootglaasjes hebt zitten. Allemaal kleine groefjes waardoor je ondanks dat dat ding volledig plat is toch een vergrootend effect krijgt.
Net zo'n princiepe als je in de creditcard vergrootglaasjes hebt zitten. Allemaal kleine groefjes waardoor je ondanks dat dat ding volledig plat is toch een vergrootend effect krijgt.
Anoniem: 9307
Juist, Phalanx heeft wel erg veel gelijk. Zand is inderdaad een hoofdingredient van spiegels. Glas is trouwens toevallig ontdekt door 2 vissers die op een strand een kampvuur aan het maken waren en daar op de een of andere wazige manier hele hoge temperaturen mee wisten te bereiken, want het zand dat ze in het vuur hadden gegooid werd transparant.
Zo'n binnenspiegel bestaat uit twee spiegeltjes achter elkaar, de voorste is een beetje transparant en laat een klein beetje licht door. Als je je spiegel omhoogklapt is de felle reflectie op het dak van je auto gericht, waar je er dus geen last van hebt, en kijk je zelf in de achterste spiegel waarvan het licht door de voorste spiegel verzwakt is.
May clinging breasts always come to your aid in the kitchen!
Pagina: 1