Toon posts:

Geen ip adres onder Windows 98

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit met een beetje vreemd probleem onder windows 98 se. Ik heb Windows compleet opnieuw erop gezet maar ik blijf ip adres 0.0.0.0 krijgen. Ook na het opnieuw instaleren van netwerk kaart ed krijg ik geen ip toegewezen. Het maakt tevens niet uit of ik hem ip adres toeken (192.168.0.1) of hem een ip adres laat zoeken.
Iemand enig idee hoe ik die kaart aan de praat krijg???
Alvast bedankt

Leo

Verwijderd

Klinkt als een brakke TCP/IP stack, verwijder TCP/IP eens en herinstall TCP/IP.

Mocht dit niet willen dan kan je misschien al je netwerkonderdelen even opnieuw installeren.
De kaart heeft wel goed gewerkt ?, en wordt deze ook na een schone installatie wel goed herkend ? [geen conflicten enz.]

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb zelfs heel windows 98 er opnieuw opgezet maar zonder resultaat. Netwerk kaart word herkent zonder problemen en heeft het ook altijd prima gedaan heb het tevens met andere netkaart geprobeerd zonder enig resultaat.

Verwijderd

Op zondag 17 februari 2002 23:25 schreef leo77 het volgende:
Ik heb zelfs heel windows 98 er opnieuw opgezet maar zonder resultaat. Netwerk kaart word herkent zonder problemen en heeft het ook altijd prima gedaan heb het tevens met andere netkaart geprobeerd zonder enig resultaat.
Erg raar dit, dus als je handmatig een TCP/IP adres opgeeft dan wordt deze met die andere netwerkkaart ook niet onthouden. De overige instellingen staan wel goed, werkgroep / computernaam en subnetmask ?

Misschien moet jij als je het ip-adres hebt ingevoerd en wordt gevraagd om te rebooten eerst een back_up maken van je register [Start => uitvoeren => Scanreg => Ja]

Het zou kunnen zijn dat je settings niet goed worden onthouden, maar ik denk dat je eerst even moet kijken of de instellingen goed staan [zie boven]

Verwijderd

Als ik de kabel uit mijn netwerkkaart trek en weer er opnieuw in doe heb ik het zelfde... Maar als ik even wacht dan krijg ik er daarna één toegewezen. Echter als ik de kaart voor chello heb gebruikt en hem niet released en dan naar een ander netwerk ga krijg ik geen verbinding! Pas na veel gekl**t met 'release' kaart tig keer opnieuw erin zetten enzo, dan werkt het weer.

Release ander alles ff. ipconfig /release en ipconfig /flushdns.