Toon posts:

CDrom spelers doen na paar weken vaag

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een vet vaag probleem met cdrom spelers
ze gaan al na ongeveer 3 weken verrot !
Na intensief afspelen van CDr's begint de cdrom speler vaag te doen.

Namelijk: Als ik een cd erin stop, begint ie met zoemen zoals normaal (autorun van cd), maar dan opeens kapt ie met zoemen, dan na 2 sec zoemt ie weer en dan stopt ie weer. Hij kan zegmaar zijn draai niet vinden.
Na 10 keer opnieuw de cd erin en eruit gestopt te hebben doet ie het ineens wel in 1 keer (en start de autorun pas op).

Bij alle cdrom spelers die ik gehad heb (5 in totaal van o.a. Liteon, Aopen, Compaq, Philips en Creative) gebeurt hetzelfde. Ze doen het paar werken goed en dan begint de ellende.

Hoe kan dit? zijn de CD-r's die ik gebruik misschien van zeer slechte kwaliteit? die zijn allemaal gebrand met een zeer oude 2 speed brander. Ik heb gisteren een nieuwe brander gekocht btw, een Lite-on 24x10x40 :)

Anyway, alvast bedankt als iemand een oplossing of iedergeval de oorzaak weet van dit probleem.

  • Snow_King
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 15-04 11:12

Snow_King

Konijn is stoer!

Zet de CD-Rom eens op een andere DMA kabel maybe kaput mobo poortje.

Anders kan het zijn dat je er een verrote cd instopt die je laser vern**kt

Verwijderd

Topicstarter
Ok, ik heb dat even veranderd, maar maakt niets uit. Probleem is er nogsteeds.

Overigens doen originele cds het wel iets beter, maar al lang niet zo goed meer als toen de cdrom speler splinternieuw was. Hij is nu 3 weken oud.

  • KBDE
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15-04 20:58
koop een teac of plextor drive ;)

  • Snow_King
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 15-04 11:12

Snow_King

Konijn is stoer!

Dit is een heel raar probleem!