Part II werdt een beetje vol, zelfs met mijn chello verbindinkje en de 512Kbit lijn op het werk werd het langzaam...
Aliens part I
Aliens part II - Egypte/Pyramides vs Oude Astrolgie
De laatste interessante reacties:
joostlek
Aliens part I
Aliens part II - Egypte/Pyramides vs Oude Astrolgie
De laatste interessante reacties:
joostlek
GHOst.Stel: wij zijn niet echt (a la matrix) maar gewoon een thread in een of andere alien mega poeter, we bestaan dus in feite niet maar alles wat we om ons heen zien is een combinatie van the sims en the matrix.
HertogJanAls de aarde plotseling draaid, en een bepaald gebied komt plotseling (in enkele dagen of zelfs uren) op op de zuidpool te liggen terwijl daar het hart van die beschaving ligt, dan ligt alles wat er nog van over was nu onder een kilometer ijs. Waarom zijn die mensen dan nooit ergens anders heen gegaan? Als jij technologisch gezien een paar duizend jaar voorloopt op de andere volkeren, dan heb je er toch vrij weinig aan om hun te gaan bezoeken? De rede waarom ze dat uiteindelijk gedaan zouden hebben is dus omdat ze gevlucht zijn voor het koude klimaat.
Hans3danmaarweerIk heb een net een (op video opgenomen) documantaire hier over gezien en het verschuiven van het ijs heeft ongeveer 1000 jaar geduurd!
zetje01Ik bedenk me nu eens iets. Stel dat er zo'n ontwikkelde beschaving was (Atlantis), dan moet de invloed van hun op de Egyptenaren toch veel groter zijn geweest. Kijk even naar ons. Bijan nergens ter wereld vind je meer volkeren die leven zonder onze moderne technologien. Waarschijnlijk zouden de mensen van Atlantis ook op ontdekkingsreis gegaan zijn (is denk ik de mens eigen), en zouden zij ook hun sporen nagelaten hebben. Kennelijk zouden zij dan òf de Egyptenaren toch niet hebben gevonden, òf ze waren nog niet zo ontwikkeld als we dachten.
Helaas, de foto's van helicopter en space-shuttle en onderzeeër enz. zijn fake.
Maar die piramides staan inderdaad in de vorm van de gordel van Orion...