Tv Kapot?

Pagina: 1
Acties:

  • MI5
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-08 22:45
Ik wilde mijn computer op de tv aansluiten, dat deed ik met een scart-adapterkabel (scart-stekker <=> 2x scart koppeling) die ik dus op mijn tv aansloot, het andere deel via een 'video-adapter' (scart-stekker <=> 4 pins S-VHS + 3x tulp koppeling) op mijn pc. Het kabeltje van mijn pc naar die 'video-adapter' had een geel 'vrouwtje-uitgang' welke ik dus ook op de gele tulp deed. Ik heb de tv aangelaten, maar op het moment dat ik de verbinding maakte, waren ineens alle zenders van de tv af. Ik heb een scartsplitter omdat ik ook een videorecorder heb.
Wie helpt mij weer aan mijn tv zenders. PS ik heb geen afstandsbediening meer waarmee ik de zenders zou kunnen zoeken... Het gaat om een blauwpunkt-tv, type IS 70-31 VT

  • Polaris
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
(overleden)
Hmm, je verhaal is enigzins vaag, maar ik neem aan dat dus alles werkte zoals je het wilde, alleen was de programmering van de zenders van de TV ineens weg.

Nou, je kunt het volgende proberen:

-Koop een vervangende afstandsbediening (ca E 25) en programmeer de zenders opnieuw.
-Kijk TV via de video.

En heb je al eens geprobeerd of de zenders weer terug waren als je die stekker weer uit de TV trok?