Toon posts:

Host zonder geintjes

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben hard aan het werk aan een aantal sites. Nu ben ik bijna klaar om ze online te zetten en ik zal er alles aan doen (geen spam ed) om de sites een beetje populair en misschien wel winstegevend te maken (allereerst is het alleen voor hobby, maar veel traffic is natuurlijk altijd leuk maar ik het is geen doel om winst te maken :) ).

Voor je gaat flamen met deze topic is al 100keer voorbijgekomen etc graag even heel deze post lezen.

Okay 2 the point :)

Ik ben dus op zoek naar een host die:
- Een domeinnaam registreerd voor jou, dat ie ook echt van jou is.
- Waarbij je pakket mee kan groeien met de hits van je site.
- Relatief goedkoop is
- Hoge uptime heeft.
- Hoge snelheid heeft.
- PHP (en eventueel MySQL en perl cgi-bin) support heeft.
- Minimaal 10GB per maand aan traffic (voor mijn 'grote' site, voor de kleinere bijv clansite, eigen site etc maakt het niet veel uit omdat die toch niet veel traffic zullen krijgen).
- Relatief lage kosten voor extra gegenereerde traffic
- Mb's maakt niet veel uit (voorlopig)
- Liefst statistieken over hoeveel MB je host per dag, week of maand verstouwd voor jou site. En eventueel dat je site gewoon unavailable word nadat je teveel traffic hebt gehad (todat de nieuwe dag of maand weer begint, of in ieder geval iets dat je zelf weet of je extra zal moeten betalen en zo ja hoeveel.
- Geen geintjes *

* Met geen geintjes bedoel ik het volgende:
Ik heb echt 100-en beoordelingen van hosten bekeken en ik zie heel vaak 'ik kreeg ineens een rekening van 1000euro op de mat voor het te veel 'uitputten' van de server (door scripts en met name bandwith) dit terwijl ik 1 klein script heb draaien en maar 1000hits per dag heb met een layout van 100KB + geen downloads'

Of een soort gelijk verhaal. En veelal nog 100en andere klachten zoals niet oplossen van problemen, slechte bereikbaarheid, slechte uptime etc etc.

Ik heb webhosters.nl helemaal uitgepluisd maar ik heb geen idee welke provider wel en niet (100%) te vertrouwen is. Helemaal dus omdat velen onbeperkt dataverkeer hebben met een * erachter, met fair use erbij. Dan kunnen ze je dus gewoon van alles flikken lijkt me.

Ik ben gewoon bang voor hoge rekeningen aan iets waar ik zelf niet schuldig aan ben. Kijk ik snap best dat je veel geld moet betalen als je te veel traffic hebt, maar dan moet je ook daadwerkelijk te veel traffic gehad hebben, zodat je eventuele banners dit terug betalen. En het moet ook overzichtelijk blijven zodat je niet onverwachts torenhoge rekeningen krijgt.

Welke host vragen komen vaak voorbij, dat weet ik, alleen over echt betrouwbare hosts lees ik hier nagenoeg niks, vandaar dat ik dus deze topic open, want ik ben niet te beroerd om zelf te zoeken.. maar tot nu toe dus nog zonder resultaat.

Ik ga trouwens geen enkele download aanbieden, alleen links naar gratis servers (op mijn naam), dus het worden geen leech sites. Er komt wel een forum wat poll en wat quiz scripts op te draaien (perl en php). Maar dezen zullen niet zeer uitgebreid worden en het forum word waarschijnlijk meer een messageboard.

Verwijderd

Topicstarter
Na de faq nog eens doorgelezen te hebben snap ik het wel als er een slotje op komt :'(
Ik hoop eigenlijk dat het toch kan.. zo niet dan heb ik dikke pech.

Verwijderd

Waarom bel je er niet een paar op? Er zullen er vast wel zijn die aan je eisen en wensen zullen voldoen... Je kunt niet alles op internet uitzoeken!

Verwijderd

wat je wilt kost nou eenmaal geld, als ik het zo kan gokken moet je toch wel minimaal 300 euro per jaar zitten bij een beetje host. Goede server en skilled personeel (=hoge uptime), goede connectie, en al die opties, zit je gewoon aan een hoog bedrag.

Je zult toch echt ff de hosts moeten nalopen op www.webselect.nl www.webhosters.nl www.internetten.nl enzo.

  • mavink
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 24-11-2025
Ik heb eens zitten kijken en bij ons betaal je inderdaad 575/jaar als je er een database bij wilt... Heb je al een idee wat je budget is eigenlijk? Heb je specifieke eisen aan uptime etc?

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22:31

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Ik denk dat je de meeste kans hebt bij genoemde links. Je zegt dat je al bij webhosters.nl bent geweest, heb je de andere sites ook al doorgespit?

Zorg gewoon datje een goed contract maakt met je hoster, waar van alles in stat waar beide partijen op terug kunnen vallen bij onenigheid.
Suc6

Tijd voor een nieuwe sig..

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.