ik wil dus zeg maar 'n bier glas als window maken
, maar dat het bier wat erin zit geel is, en de schuim wat der uit komt wit is, hoe kan 'k dit maken
lijkt me echt wel kikkuh maarja moeilijk te maken denk ik? misschien met 'n afscheiding tussen het 'glas' en het schuim en daar dan 'n gele en een witte lamp in ofzow?
misschien is gekleurd plexiglas een idee, maar met lichtjes is het natuurlijk wel leuker....
sleep: a completely inadequate substitute for caffeine
Twee platen perspex boven elkaar lijmen, met daartussen een geel filter ofzo. Dan het perspex vanaf de bovenkant belichten. Je krijgt op de grens van schuim/bier wel een rand te zien.
Je hebt ook zulke 'schilderijen' ervan.... Check dat ff in de winkels zou ik zeggen...
Neon is geinig maar ik denk niet dat dat in die kleine maten te krijgen is.
gebruik ledjes !Op woensdag 13 februari 2002 18:11 schreef FleshY het volgende:
Neon is geinig maar ik denk niet dat dat in die kleine maten te krijgen is.
in this world there’s two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig!
Verwijderd
gewoon echt 2 glasplaten en daartussen water en dan daar zuurstof doorheen blazen. Moet je alleen wel een geel filter ervoor zetten (het onderste stuk). Is best lachuh, gewoon een dubbelwandige windows in je kast. Die bubbels kan je gewoon met zon aquariumpomp voor luchtbellen (d'oh) doen.
Pagina: 1