computer automatisch uit als CPU te warm wordt?

Pagina: 1
Acties:

  • Genius2000
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 05-12-2025
Hi

Ik vraag me al een hele tijd af als de MSI KT266 PRO 2 RU zelf de opdracht geeft om de computer af te zetten
als de CPU te warm wordt?

Thanks
Genius

Verwijderd

Volgens mij gaat dit bij sommige mobo's al vanzelf. dunno voor zeker. Maar zouden de standaard monitor proggies dit niet kunnen ?

  • Grablinco
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 20-08-2023
Bij ons kan dat in de BIOS geregeld worden dus mischien bij jouw ook. Bij ons ging wel eens een sirene af omdat die te heet werd in de mobo, alleen het rare was dat dan de mobo op Stand-By was. vaag

  • HielkeJ
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
dat kan ik in het bios instellen, nooit getest of het werkt :z
edit: te laat :(

Verwijderd

zoek bij google op MBM.

  • Genius2000
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 05-12-2025
Op dinsdag 12 februari 2002 16:35 schreef Aico het volgende:
zoek bij google op MBM.
MBM (http://mbm.livewiredev.com/) is inderdaad een uitstekend programma om allerlei zaken te monitoren maar het heeft bij mijn weten 3 nadelen:
- je kan het niet als service opstarten in windows 2000
- het moet samenwerken met een extern programma om de computer af te sluiten
- je bent steeds afhankelijk van software; als het programma dus crasht of windows crasht, dan ben je gezien als de cpu werkelijk te warm wordt.

Voor zover mijn bedenkingen. Verder is dit programma uitstekend.

Genius
Pagina: 1