Toon posts:

MxStream op 3 PC's?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo forummers,

Ik heb een vraagje. Tot eergisteren hadden wij hier thuis 1 PC met een aansluiting op MxStream ADSL. Gisteren hebben we maarliefst 2 nieuwe PC's in huis gehaald. Een voor mij en een voor me zus. Nu willen we deze 2 systemen ook op MxStream kunnen internetten. Weet iemand hoe dit het beste kan?

Alvast bedankt!

Lucas

  • Karlok[JY-616]
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-02 21:53
Met een netwerkje en dan Internet Connection Sharing aanzetten op het systeem met de mxstream verbinding!

Vleuten 4x430wp Oost Schuin dak 25°, 5x430wp Zuid plat dak 13°


Verwijderd

2 netwerkkaarten kopen, modem tweaken, hubje kopen en wat kabel.

En als je niet wilt tweaken zet je op alle3 de pcs WinXP of 2000, maak je een netwerkje en doe je ICS (Internet Connection Sharing) aan...werkt als een trein en zonder problemen

  • HaZee
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 01:38
Zoek eens op 'alcatel' en 'tweak'

  • RAJH
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Misschein heb je Hier iets aan.

  • dude123
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 13-05-2022

dude123

Linux addict

Heb je een Actel modem?
Die kun je namelijk zo aanpassen dat je die via de uplink poort van een hub of switch aan het netwerk kan hangen.
Dan hoef je alleen nog maar de DNS-server en gateway in te stellen.
Dan kun je met 4 pc's tegelijk internetten :+

Meneer 1000 has spoken......


Verwijderd

[topic=309398] staat alles duidelijk in uitgelegd.

[search=adsl delen]
[search=mxstream delen]
[search=alcatel modem tweaken]

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een alcatel modem en op de oudste PC staat Win 98, op de rest XP

  • Robinski
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-07 20:54

Robinski

A.K.A. RHarmsen

extra netwerk kaartje in je Win98 PC
Winroute Kopen (of trial downloaden)
en delen maar. lees ook: Hoe deel ik internet ?

10xAXItec AC-265P = 2,650kWp @ SolarEdge SE2200 - PVOutput


Verwijderd

Op dinsdag 12 februari 2002 14:23 schreef patrickk het volgende:
2 netwerkkaarten kopen, modem tweaken, hubje kopen en wat kabel.

En als je niet wilt tweaken zet je op alle3 de pcs WinXP of 2000, maak je een netwerkje en doe je ICS (Internet Connection Sharing) aan...werkt als een trein en zonder problemen
Kan met Windows 98 Tweede editie ook wel hoor!.

  • Fatamorgana
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 07-08 04:17

Fatamorgana

Fietsen is gezond.

Ook erg makkelijk is om er gewoon een kennis bij te halen die precies weet hoe het werkt, dan kan hij/zij het een keer voor doen en dan weet je precies hoe alles in elkaar zit. Het is mooi als je het via een handleiding voor elkaar krijgt, maar vragen stellen is zoveel makkelijker als er echt iemand bij staat. Ik leg het aan kennissen ook gewoon 1 keer goed uit en dan werkt het eigenlijk altijd zonder problemen. :)

Maar proberen aan de hand van een goede guide is altijd een goed begin, en werkt het dan, da's dan helemaal prachtig.

Succes!!!
Pagina: 1