Op maandag 11 februari 2002 21:05 schreef hansaat het volgende:
Hoi ik wil graag een pioneer dvd speler kopen en nu heb ik de keuze uit een slot in of eentje met een laadje...
Mijn vraag is welke is beter? en zit er verschil in kwa snelheid?
Wat is beter?
Ligt eraan.
Als je vaak afwijkende CD's wilt gebruiken zoals miniCD's en van die 'pasjes'-CD's, dan zou ik absoluut een speler met lade nemen.
Ook als je veel CD's met een etiket (erop geplakt) gebruikt zou ik gaan voor de speler met een lade.
Ik heb zelf een speler met Slot-in. Ik vind dat zelf prettiger. Ik zit niet met bovengenoemde zaken (en als dat wel gebeurd, heb ik altijd nog m'n brander MET lade).
Waarom vind ik slot-in fijner?
Ik kan zonder te kijken een cd links naast me in m'n bigtower drukken zonder eerst te pielen om die cd recht in de lade te krijgen... tja... onzin misschien. Maar ik kan sneller werken met een slot-in dan met een lade-geval (de lade moet immers eerst nog naar buiten komen voordat je er een cd in kan doen)