Jah Man Jah
geen idee, zat bij mijn scanner.Op maandag 11 februari 2002 21:10 schreef EmJeej het volgende:
En waar te vinden
Denk dat het in de winkel wel ergens te vinden is, en anders moet je ff zoeken.
Kon je online bij MSN.com met je account niet een fotoboek maken? Wel 's gezien op een banner bij Hotmail.
www.acdsee.com
-- Hi, I'm a signature virus, plz set me as your signature and help me spread. :)
Verwijderd
ik weet dat dit topic een tikkie verouderd is, maar denk ga er toch op verder.
anyway,
We willen binnenkort hier een fotoboek gaan maken van onze digitale foto'tjes, nu heb ik al een aantal programma's bekeken maar hadden allemaal nadelen..
zo heb ik de volgende fotoboek software bekeken:
- acdsee 7
--goed en bekend programma maar echt makkelijk een fotoboek in elkaar draaien met stukjes tekst erbij is niet mogelijk, zo 1, 2, 3 dan (waarschijnlijk kijk ik niet goed)
- photobase 4.5
--ziet er goed uit om te beginnen, maar je lijkt geen echt album te kunnen maken om die te printen. en je hebt geen goed overzicht. (waarschijnlijk kijk ik hier ook niet goed)
- BookMaker 1.6 (van mypublisher)
-- echt helemaal wat ik zoek, alsof je analoog foto's zit in te plakken en tekst aan het bij schrijven bent.. echt helemaal te gek.... het zou een echte aanrader zijn, ware het niet DAT JE NIET KAN PRINTEN!!! je moet het bestand uploaden naar een bedrijf in de US, waar ze dan de zaak mooi inbinden, mooi frontje erop gooien (ziet er zo op het oog heel en heel mooi uit) en is niet eens heel duur, ALS JE niet iets van 450 foto's zou willen laten printen... dan ben je voor de luxe versie, met 3 foto;s per pagina gemiddeld al dik 400 dollar kwijt... ja dat wordt te gek.
dus hebben jullie een idee om OF dit programma bestand te openen en als PDF ofzo weg te schrijven... (ookal willen de makers dit natuurlijk niet) of een soortgelijk programma die ZO makkelijk is en die wel kan printen
Ik werk er al een tijdje mee en ben er erg tevreden over.
Ik weet trouwens niet hoe het print-gebeuren in JAlbum werkt.
[ Voor 26% gewijzigd door pven op 12-06-2005 22:45 ]
|| Unprompted (AI-blog) || slotje.com for sale || Dank pven! ||
Verwijderd
en je is wel duur ja, maar heb vriendje bij de repro dus komt daar wel goed mee..
nu eens de tryout van adobe downen
Verwijderd
adobe photodeluxe heb ik NOG geen tryout van gevonden..
Ik heb er al een aantal fotoboeken mee geinstalleerd en werkt nog steeds heel errug goed!
You only need two tools in life: WD-40 and Duct-Tape, if it doesn't move and it should, use the WD-40. If it does move and it shouldn't, use the Tape.
Erg makkelijk en uitgebreid!
¯\_(ツ)_/¯
Jalbum is imho een online-fotoalbum maker. Perfect als je op je website een fotoalbum wilt plaatsen. Niet voor beheer & maken van een eigen boekpven schreef op zondag 12 juni 2005 @ 22:43:
Kijk ook eens naar JAlbum: http://jalbum.net/ (is freeware)
Ik werk er al een tijdje mee en ben er erg tevreden over.
edit:
Ik weet trouwens niet hoe het print-gebeuren in JAlbum werkt.
[edit[
Plaats dan gelijk de links
http://www.ngallery.org/
http://coppermine.sourceforge.net/
[ Voor 13% gewijzigd door Eusebius op 13-06-2005 10:52 ]
==
hoi
Verwijderd
http://www.flipalbum.com/
Zelf albums kopen en de foto's erin plakken is geen optie?
De digitale fotoalbums van bijvoorbeeld HEMA koop je ook niet kant en klaar. Die foto's zitten helemaal in zo'n boek verwerkt, zo'n compleet boek met deze kwaliteit kan je moeilijk zelf doen met een thuisprintertje. (de album dan).
[ Voor 11% gewijzigd door XthinkZ op 01-03-2006 15:23 ]
Verwijderd
Verder, voor het beheer van foto's zijn er genoeg programma's: Picasa (Google), Photoshop Album (Adobe), ...
Maar dat is natuurlijk allemaal digitaal beheer.
Verwijderd
Ik ben helemaal fan van www.albumprinter.com. Op de website kan je software downloaden en op je pc installeren. Ik heb al meerdere boeken laten maken, simpel door foto's te slepen. Ook tekst kan je er in kwijt en zelf je pagina indeling maken. Kwaliteit is top en de prijs is meer dan ok. Als ik alle foto's los zou laten afdrukken, ben ik meer kwijt. Ga maar eens kijken op hun website of je het iets vindt.
Verwijderd
Ook ik ben fan van Albumprinter.
ze maken echt een prachtig album van je eigen digitale foto's.
je kunt zelf allerelei indelingen kiezen.
en ze bezorgen hem supersnel bij je thuis.
laasts heb ik een leuk album laten maken van de wintersport.
www.albumprinter.com