Vaag probleem, probeer hier een systeem te bouwen met 3x256Mb dimm's. Echter met 2 van de 3 dimm's erin (512Mb dus) doet ie het wel, maar met alledrie de dimm's krijg ik zo'n mevrouw door m'n PC-speaker. 'System memory fails' Heb al verschillende merken modules geprobeert van samsung tot nanya dus daar zit het probleem niet in denk ik. Heeft de P4B266 daar gewoon aangeboren problemen mee????
Ik weet wel dat er vroeger mobo's waren die in de 3de geheugen bank gewoon geen geheugen accepteerde, maar of dat met die nieuwe borden zo is. Heb je al geprobereerd om er minder de 256mb er in te doen (in het laatste slot)
Kan het mamabord wel meer dan 512 aan?!?! 
Check effe het boekie (Als je die hebt)
Check effe het boekie (Als je die hebt)
Mijn bescheiden aantal systeempies!
More ways to die. More reasons to live.
Officieel AchtbaanFreak ©2004
#boeiend.Illegal_Alien | #got-et & #boeiend @ Qnet
Zijn alle drie de DIMM's double-sided? Die chipset kan maar 4 banken aan, dat zijn dus maximaal twee double-sided DIMM's of drie single-sided of een combo daarvan.
Just pick a dead end and chill out 'till you die.
alledrie zijn ze double-sided. Dat zal het probleem wel zijn dan, mooie reden om er 512Mb dimm's in te doen....
Pagina: 1