LITEON 16x cd-writer kapot?

Pagina: 1
Acties:

  • ThePriest
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-01-2024

ThePriest

the one, the only

Topicstarter
Hallo,
Ik heb een LITEON 16x CD-writer. Heb 'm een maand en ongeveer 10 cd's mee gebrand. Nu wil het geval dat sinds vandaag hij geen lege cd-recordables meer wil lezen. Merk maakt niet uit. Beschreven cd's en originele (geperste) cd's gaat prima. Het lijkt niet aan m'n OS te liggen, want ook als Windows (XP) nog helemaal niet is opgestart doet 'ie 't ook niet in DOS-mode.

Als ik er een blanco cdr in doe en de cd-lade sluit probeert hij ongeveer een minuut lang het ding te lezen om vervolgens de lade weer te ejecten. Tijdens deze minuut hoor je 2x een poging tot een spin-up, maar je hoort dat hij niet de gewenste snelheid haalt.

Iemand een idee wat dit is? Of kan ik weer (voor de 3e keer binnen 1 maand) met kapotte hardware terug naar de winkel? :(

Thanks!

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Ik ben bang dat hij dan kaduuk is. Dus als je nog garantie hebt, gewoon teruggaan.

  • Frits Flits
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 14-04 12:11

Frits Flits

SOUND! Designer

Heb ik ook! Woensdag krijgen we een nieuwe...

specs