Heeft er iemand van jullie al eens een poging gedaan om een pc via de wisselaarkabel aan te sluiten op de autoradio?Of is er ergens een site waar ik informatie kan vinden.Misschien kan het wel helemaal niet maar het is wel een uitdaging.
Wisselaarkabel? Is dat de kabel waarmee je je cd wisselaar in de achterbak aansluit op je headunit ofzo?
Als je gewoon de kabels of aders gebruikt die voor het signaal van de wisselaar bedoeld zijn, dan kan dat gewoon ja.Op woensdag 06 februari 2002 23:19 schreef quake het volgende:
dat bedoel ik
pc inplaats van wisselaar
Daar is enige tijd geleden een topic over geweest. Hoe je de radio wijsmaakt dat ie de wisselaaringang moet gebruiken om audio vandaan te halen is mij niet duidelijk.
Overigens bestaat er ook een leuke commerciele oplossing, kost wel zo'n $800, maar wel kant en klaar ! Of gaat dat tegen de geest van de tweakers in ?
Overigens bestaat er ook een leuke commerciele oplossing, kost wel zo'n $800, maar wel kant en klaar ! Of gaat dat tegen de geest van de tweakers in ?