vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels - trakteren
Verwijderd
van welk merk zijn de chips die erop zitten?
is het een pci of isa kaart?
op mijn werk hebben we ook zo'n kaart, ze zijn wel verrot handig.
is het een pci of isa kaart?
op mijn werk hebben we ook zo'n kaart, ze zijn wel verrot handig.
Verdomd handige dingen. Het is een Port-80 POST kaart. Alle BIOSsen geven output van waar ze mee bezig zijn naar Port-80. Zo'n kaart geeft dat dan weer.Op dinsdag 05 februari 2002 14:55 schreef Djonnie het volgende:
Ik heb een kaart met daarop een diplay.Ik weet dat deze kaart dient om eventuele fouten in je hardware te kunnen laten zien/detecteren. De getallen die op de display komen te staan kan ik echter niet thuis brengen.
Weet iemand misschien waar ik een tabel met die getallen kan vinden. Of kan iemand mij eventueel helpen met het achterhalen van wat voor type kaart het is.
Waar je de codes vandaan moet halen hangt van de BIOS af dus. Gewoon bij de fabrikant langssurfen (AMI, Award etc) of naar www.wimsbios.com (als die weer in de lucht is, tenminste).
Oslik blyat! Oslik!
Verwijderd
Hoi ik ben een collega van Djonnie.
Ik wil jullie bedanken voor de informatie, denk dat we er nu wel uit komen.
Ik wil jullie bedanken voor de informatie, denk dat we er nu wel uit komen.