SONERA dhcp/ip problemen

Pagina: 1
Acties:

  • actieman
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07 10:38
Bij sonera komt het regelmatig (meerdere keren per dag) voor dat ik geen goed ip adres van hun dhcp server ontvang (169.x.x.x). Het enige wat dan nog rest is de kabelmodem resetten en bidden voor een goed ip-adres (212.x.x.x) Dit komt ook voor tijdens het internetten/downloaden. Leve het dynamische ip-adres :-(

Als hij het echter wel doet onder win2k haal ik snelheden tot 300K ;-)

I’m not like the OTTERS


  • actieman
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07 10:38
tja, of niemand is geïnteresseerd of niemand weet het

I’m not like the OTTERS


  • Storm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19-08 07:39
Klopt, ik heb hetzelfde. Ik heb een paar weken geleden ergens gelezen dat ze dat aan het oplossen waren en dat het binnen een week opgelost zou zijn...(slownera)
btw die 300 K is dat 300 KB(ytes)/s of Kb(its)/s? Want 300 KB/s is volgens mij niet mogelijk met sonera(of je hebt je modem bewerkt).

  • actieman
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07 10:38
om de problemen proberen op te lossen heb ik gedaan:
* tweakje geïnstalleerd voor win2k
* kabelmodem (elsa) opengehaald en teruggebracht naar factory defaults.

Vervolgens kreeg ik die enorme snelheid (300 Kilobyte/s)
Volgens de MSN speedtest kreeg ik laatst zelfs 412 kilobyte/sec !!

De problemen bestaan echter nog steeds en het gebeurt steeds vaker ook tijdens het internetten/downloaden

I’m not like the OTTERS