Toon posts:

breedband router: xp, win 98 se.....

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi, ik heb thuis een breedband router....

daarop heb ik 3 pc aangesloten, met op 2 pc's Win98 SE, en op de derde Windows XP.....

Nu wil ik bestanden en printers delen....

De pc's die win 98 se hebben kunnen elkaar "zien"....
Maar ze kunnen de pc met windows xp niet zien en andersom.

Nou is mijn vraag: Weet iemand hier een oplossing voor, zodat ik mijn bestanden op de pc met Win XP kan delen met de pc's die Win 98 SE hebben...????

  • RaZ
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

RaZ

Funky Cold Medina

De gebruikers die in Win98se zitten moeten ook op de XP bak staan, want anders hebben ze geen rechten. Maaruh.. Wat heeft dit met een router temaken? Is het niet geen hub/switch? Zorgen dat alles pc's in de juiste werkgroep hangen. Dan mot het goed gaan.
Gebruiker1-win98se en Gebruiker2-win98se moeten dus WEL de rechten hebben op de XP bak. Dus ff users aanmaken.
Suc6
edit:

Welkom op GoT btw. Zoek ook eens in de FAQ. Je topic-title is een beetje wazig, een router is namelijk een ding wat 2 (of meerdere) netwerkplekken op verschillende locaties verbind.

Ey!! Macarena \o/


  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Waarschijnlijk een router met 4 poorts ingebouwde switch.
Kijk ff de oplossing hierboven na.

Verwijderd

Tis wel een breedband router. Zo noemt Edimax die dingen iig, hehehe. Zo'n internetdeel geval is het waarschijnlijk..