hoe zit het met Zden

Pagina: 1
Acties:

  • Rene59
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 08-07 20:34
Ik ben nu een maandje ingeschreven bij Zden.
Ze beloven 500 mb gratis ftp ruimte in augustus/spetember. Tot die tijd kun je referrals zoeken en je ruimte vergroten.
Ik zit na een maand inmiddels op 15 referrals en 575 mb
Zijn er nog meer mensen hier mee bezig?
Wat denken jullie er van? Ik vind het wel een goed idee om geen geld te geven maar ftp ruimte.
Mocht je het ook willen doen, je hoort het van mij dus dan ook mijn ref id gebruiken ;)
http://www.zden.com/Signup.asp?ID=1712

Zijn er trouwens mensen die er negatief over denken? Ik wil alles horen. :)
[img]"http://nl.nedstatbasic.net/cgi-bin/nedstat.gif?name=desite"[/img]

Verwijderd

Ze geven wel geld: namelijk $1 (=1000 Zees)voor elke directe referral, en ietsje minder voor elke laag daaronder.
Daarnaast kan je ook Zees verdienen voor het verkopen van je files enzo. Geen flauw idee nog hoe ik dat moet zien, maar het kan leuk worden.

  • Rene59
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 08-07 20:34
Geven ze ook geld? Cool!
/me heeft weer eens niet goed opgelet :P

Verwijderd

Het leuke is dat je tot 1000 referral levels betaald krijgt. Bedenk echter wel dat alleen de eerste 300.000 mensen 500 Mb webspace krijgen en niet bekend is wat nummer 300.001 nog krijgt.
Tevens zijn ze nog niet aktief en daar zijn de ervaringen met affiliate programma's heel erg slecht mee: Uitstel op uitstel op uitstel. Wat dan overblijft is puur voor de referrals gaan en die dollars meepakken.
Dat kan onder ieders referral-ID of zonder referral-ID. Mocht je mij willen steunen, dan is dit de link: http://www.zden.com/signup.asp?Id=7444&Login =

Succes.

  • Rene59
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 08-07 20:34
Neptunes: Aangezien ik een ref id in de 1000 heb en jij een ref id in de 7000 hebt neem ik aan dat we bij de eerste 300000 zitten of niet?

Verwijderd

Rene,

Dit laatste ID is van vandaag, dus er zijn nog niet zoveel mensen aangesloten.
De ervaring leert echter dat wanneer een programma populair is en wereldwijd bekend, dat 300.000 al binnen een paar maanden gehaald is.
Om veel referrals op te bouwen heb je toch gauw een half jaar nodig en als dan de 300.000 al lang bereikt is, weet ik niet of het gunstig is.
Dit is allemaal koffiedik kijken. Op het moment is het lonend om er lekker mee aan de gang te gaan en te promoten. Succes, Arjan.

  • nikao
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 10-02-2022
ok .. dan doe ik lekker mee met promoten :) http://www.zden.com/Signup.asp?ID=7567
Pagina: 1