Toon posts:

500 MB gratis storage space?!

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Dit werd net in mijn mailbox gedumpt:
Wederom een nieuwe betalende site, maar deze biedt de eerste 300.000 mensen gratis 500 MB storage space aan!!! Bovendien betalen ze ook weer over referrals, maar dan maar liefst over 1000 levels. Toegegeven, de percentages zijn laag, maar over zoveel lagen moet dat toch aardig kunnen oplopen.
Dat centjes verdienen deel is ook een beetje vaag: plaatjes en muziek en dergelijke verkopen, of zoiets? Best, maar die 500 MB zijn van mij! Die site heeft ook nog eens een Nederlandstalig gedeelte.

Spamloos linkje: http://www.zden.com

Mocht je mij wilen vereren door je onder mij in te schrijven dan kan dat via mijn homepage (Klik daarvoor op het huisje boven mijn bericht)

Verwijderd

Dit riekt anders redelijk SPAMmerig!

Verwijderd

Topicstarter
Ik vind het zelf behoorlijk beschaafd. Ik heb keurig een algemeen linkje naar die site gepost en iedereen mag die met alle liefde volgen.

Dat ik helemaal onderaan beleefd vraag of mensen zich via mijn homepage willen inschrijven, is dat spammerig???

Ik zoek me trouwens wezenloos naar de regeltjes van dit forum. Ik ben eigenlijk wel benieuwd wanneer iets spam is en wanneer niet. Dit forum roelt behoorlijk en daar wil ik graag deel van blijven uitmaken. Waar vind ik de roels???

Verwijderd

Persoonlijk vind ik wat je hierboven doet nog kunnen. Ik zeg ook niet dat het SPAM is, het riekt er alleen naar .. is toch een verschil.

Maar goed, ik denk dat de rules of conduct waarschijnlijk aan een revisie toe zijn.

  • Jernst
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 17-06-2024

Jernst

 

Het duurt wel nog een paar maanden voor je die 500 mb krijgt, is mij te lang wachten

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Ik, als spam-expert >:), moet zeggen dat dit een hele nette manier van net-niet spammen is.

|| Unprompted (AI-blog) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


Verwijderd

Topicstarter
Pven, als jij als spam-expert dat zegt, dan ben ik helemaal gerust. Geloof het of niet, maar ik blijf graag binnen de lijnen van wat wel mag en wat niet. Niks schijnheiligs aan. Ik geloof alleen dat je even veel en zelfs meer kunt bereiken door binnen de grenzen van de redelijkheid te blijven, dan door als een dolle in het rond te gaan springen. En als ik dat geloof, dan moet ik me daar maar aan houden ook.
Dat ik af en toe op het randje balanceer is een nare karaktertrek van mij. Ik word een beetje dwars als ik me beperkt voel door regeltjes. Ook als het mijn eigen regels zijn, zo'n eikel ben ik wel...

  • boer Krelis
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

boer Krelis

Artificial Ignorance

ik moet zeggen: heel netjes. jij bent mijn referral. soms zie ik hier gluiperig gerotzooi met RefIDurls... en als ik me toch aanmeld kan er net zo goed iemand van profiteren toch?

Quoten is geweldig... - boer Krelis


Verwijderd

Topicstarter
Krek wat je zegt boer Krelis :)

  • digital8
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 05-01 10:52
'k heb laatst aanbieder gevonden, die volgens mij aardig goed is.

-Bijzonderheden :
onbeperkte ruimte
geen reclame op je site
FTP toegang
één mail adress
geen porno
geen mp3 spul
niet als online HD te gebruiken

De link is www.crosswinds.net misschien kunnen jullie hier iets mee.

Verwijderd

nou ik
geen snelheid
geen ftp is overbelast of zo
en werkt voor geen meter
Pagina: 1