F2S directorys write enabelen.

Pagina: 1
Acties:

  • Flox
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 14-04 20:57
Hoe kan ik bij f2s bepaalde directory's write enabelen, zodat er dus in geschreven mag worden zodat een guestbook kan werken.

Earth is nice, heaven is better...


  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 14-08 10:53
Met je FTP programma chmodden (rechter muisknop klikken op de directory) tot 755 of 777

DIT IS MIJN WEBSITE


Verwijderd

Hoe doe je dat als je gewoon achter de server zit?

wat betekent 755? en wat 777?

is 755 alleen read?
en 777 read en write?

  • RvdH
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 28-07 15:42

RvdH

Uitvinder van RickRAID

Met chmod. Die nummers staan voor owner (eerste cijfer), group (tweede cijfer), en other(derde cijfer). Bedenk daarbij dat "1" executable is, "2" write, en "4" read. 755 betekent dus executable, writeable en readable voor owner, executable en readable voor group en others. 777 is executable, writeable, en readable voor owner, group en others.

Owja, als je een bestandje "mijnbestand" hebt die je als 755 wilt chmodden, tik je dus in `chmod 755 mijnbestand`.

Verwijderd

CHMODDEN kan ook via ws-ftp. Zorg dat de Host Type op UNIX staat. ff connecten naar je site.
Klik dan op de directory of bestand om die te selecteren. Rechtsklikken en kies chmod. Vervolgens krijg je alle opties te zien voor owner, group en other.
Ook Cute-FTP kan het geloof ik. Zal wel iets soortgelijks zijn.