Toon posts:

Napster & z'n vijanden

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zou graag willen weten of napster blijft?
want als het weg gaat is dat dood zonde :(
en als het weggaat waarom gaat het dan weg?
ze doen in mijn ogen niks verkeerds (ze leggen een verbinding tussen 2 computers en leveren een zoekdienst)!
Dus Metallica, Dr. dre en (ook al) Madonna moeten niet zeiken vind ik!

Verwijderd

Metallica Dr Dre en Madonna zijn illegaal bezig maar ja, wat doe je er aan?

Ze controleren nl niet of je toevallig ook het orgineel in je bezit hebt. Heb je dat wel dan kun je hen weer aanklagen wegens schenden van het recht dat je 1 kopietje van de cd mag hebben.

Napster gaat het verliezen denk ik maar er komen alweer zat nieuwe programma's voor in de plek dus ik wacht wel even af wat de nieuwe standaard gaat worden.

  • ALH
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19-08 16:12

ALH

wat nou nuenendegekste?

Eindhovuh!!!

Step into the shadow. Forty six and two are just ahead of me ...


  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 14-08 10:53
Wat ze volgens de wet verkeerd doen is aanzetten tot criminaliteit (en laten we eerlijk zijn, het is ook heel makkelijk dmv. Napster de wet te overtreden).

Maar het is allemaal te laat. Mp3 heeft gewonnen dunkt me.

DIT IS MIJN WEBSITE


  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 14-08 10:53
Bovendien:

IMHO heeft de muziekindustrie ons jarenlang uitgebuit met belachelijk hoge cd prijzen. Toen de technologie er klaar voor was (CD-R's :) ) slaan de klanten terug met als grote wapen mp3.

DIT IS MIJN WEBSITE


  • ThE_ED
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22-01 12:32

ThE_ED

Stuffed Animal

Madonna, DrDre, Metallica, allemaal stoer doen in hun videotjes en songs, maar als dan de echte mensen wat beginnen te spelen dan doet het ineens auw !
:)
Sukkels; eat this:
http://www.iis.fhg.de/
;) hehehe

Ik ben fan van dingen

Pagina: 1