bewegende strepen bij Dual Monitoring

Pagina: 1
Acties:

  • paknaald
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20-08 20:02
XP heeft voor mij de dual monitoring aan de praat gekregen 8-) maar nu wandelen over een scherm strepen?!

gewoon van boven naar beneden ongeveer 40x per minuut een streep. alleen op monitor 2 trouwens, wat wel de beste monitor van de twee is (ook aan de beste videokaart).

ik kan ook vertellen dat de andere (oude) videokaart S4-64+ (uit 1995) herkend wordt als een Sis 64 mb :P maar verder de toegestane resoluties wel goed weergeeft (640 en 800)

oh ja, hoe schadelijk is eigenlijk de straling die van die monitoren afkomt. het zijn oude monitoren (14" beide jaar of 6 oud), is het heel erg schadelijk om daar 5 uur per dag achter te hangen?

Verwijderd

Ik heb is een keer gehoord dat het helpt om een kartonnetje beplakt met zilverfolie en die er tussen zet helpt, weet niet of dit waar is hoor :)

  • Byte_Me
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-08 14:29
probeer ze eens wat verder uit elkaar te zetten. als ik de mijne tegen elkaar zet heb ik er ook last van. laat ik er 5 cm tussen dan niet. Volgens mij hebben die oude monitoren hun magneetveld niet goed afgeschermd en komt het daardoor.

  • paknaald
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20-08 20:02
the stupid things always work! and i am a moron and you are heroes :P lol thanxz

Verwijderd

verkeerde topic