Toon posts:

Chip implantatie ter registratie

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers,

Het onderhuids implanteren van een chip bij dieren wordt reeds enkele jaren toegepast. Hierdoor kan men zoekgeraakte dieren snel traceren en de eigenaar lichten.

Wetenschappers experimenteren met het onderhuids implanteren van een chip bij de mens. Volgens hen heeft dit vele voordelen. Men weet waar de persoon zich bevindt. Daarmee zouden de verschillende registratie en beveiligingssystemen tot het verleden behoren. Apparatuur reageert op de aanwezigheid en misschien in de toekomst zou er een soort communicatie tussen mens en machine kunnen ontstaan.

Tegenstanders vrezen dat dit zal leiden tot een overheersende rol van "Big Brother is Watching You".

Sommigen zien beperkte toepassingsmogelijkheden in bijvoorbeeld de controle van gedetineerden e.d.
Wat is jullie mening hierover? Wat zijn volgens jullie de voor- en nadelen van deze methode!!!

Verwijderd

Dat zou niet slecht zijn, en als alleen vertrouwde personen kunnen weten waar je bent is het geen schending van de privacy.

Maar als je dan ontvoerd wordt of zo, kunnen de ontvoerders met een metaaldetector die chip opsporen en hem wegsnijden. (Zomaar een bedenking!)

Verwijderd

Daar zullen ze vast wel wat op bedenken qua metaal detector. Door bijv. de chips van ander materiaal te maken, zoals bijv. van titanium. Wordt niet opgemerkt. Maar in iedergeval ben ik voor het idee, alleen het probleem is dat als de apperatuur in de verkeerde handen valt er wel eens problemen zouden kunnen ontstaan. Maar dan weet iemand waar je rondloopt? So what, als je niks fouts hebt gedaan in je leven heb je ook niks te vrezen neem ik aan. Tenzij je misschien van hoge status bent oid.

Ik ben voor, maar is dit een public vote? :o

Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag is ook: Zien jullie naast registratie ook nog andere toepasbare mogelijkheden van de chip implementatie?

Verwijderd

Er bestaan al chips die samen met een GPS in wagens wordt ingebouwd. Wanneer je wagen gestolen wordt, kan je op een knopje drukken waarbij de motor uitvalt en mbv de GPS kan je hem dan terugvinden.

Bij huisdieren kan dat ook al toegepast worden.

  • PleXtor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-04 18:17
Openbaring 13:16-18

16 Het 2e beest had iedereen in zijn macht; klein en groot, rijk en arm, vrij en slaaf. Iedereen moest een merkteken op zijn rechterhand of voorhoofd hebben. 17 Wie dat teken niet had, kon niet kopen of verkopen. Dat teken moest de naam of het nummer van het beest zijn. 18 Hier is wijsheid voor nodig. Wie verstandig is, kan erachter komen wat het nummer van het beest is. Het is het nummer van een mens, namelijk 666.

Dus het zit er aan te komen? Later wordt die chip ook gebruikt voor je werk ed. als je niet zo'n chip hebt kan je nix meer. Dus ook niet meer kopen, verkopen of werken. Naja is dus niet meer tegen te houden ;(

Nog even snel wat:
Registratie van de wereldbevolking en het "beest" in Brussel
De gebeurtenissen zoals wij die kunnen verwachten, voltrekken zich als volgt. De ID-kaart en het speciale trekkingsrechtnummer (SDR) hebben betrekkelijke waarde. Kaarten kunnen worden verloren of gestolen en vele problemen veroorzaken, omdat men zonder die kaarten niet kan werken of betalingen doen, wat sociale verwarring tot gevolg heeft. Het zal niet moeilijk zijn de bevolking hiervan te overtuigen.
Om hierin te voorzien zal een persoonlijk en onzichtbaar nummer of merkteken worden aangebracht. Zonder veel moeite kan een microchip onderhuids worden ingestraald. Dit zal net zo goed werken als een vingerafdruk en de chip kan niet verloren raken of gestolen worden.
Dit merk wordt aangebracht onder de huid, waardoor het onzichtbaar is, maar kan gelezen worden met ultraviolet licht of elektronisch. Er zijn hiermee reeds experiment verricht. (In Japan). De computer in Brussel is hierop ingesteld en zal een eind maken aan de chaos in de wereld. Het komt allemaal logisch over.
Dr. Hanrick Eldeman, hoofdanalist van de EEC presenteerde die gigantische computer, die al spoedig "het beest" werd genoemd. Deze is in staat alle persoonsgegevens, de persoonsnummers en de informatie over de gehele wereldbevolking te registreren.
De Bijbel stel dat het "merkteken" zal worden aangebracht op het voorhoofd of op de hand. Infrarode sensoren zullen worden geïnstalleerd in winkels, kantoren, enz. Zonder het merkteken is zaken doen onmogelijk. (Openbaringen 13:16, 13:17). Leidende figuren in Brussel zijn ervan overtuigd dat nauwe internationale samenwerking en dit financiële systeem het enige antwoord leveren om in de behoeften van de wereld te voorzien.
De tijd is niet ver meer dat een ieder een persoonlijk registratienummer ontvangt dat hem begeleidt van de wieg tot het graf. Alle andere nummers (zoals het Sofi-nummer, enz.) zullen geleidelijk aan verdwijnen. Verder zal een symbool of teken noodzakelijk zijn waarmee het persoonsnummer van elke wereldburger begint als een identificatie die de efficiëntie van het hele systeem aantoont en die past in de computertechnologie en de universele elektronische "taal". Dit nummer is ook al gereed... "666". Men zegt dat dit nummer geschikt is voor de opening van een internationaal codenummer. Om dit te verklaren kunnen we het vergelijken met een internationale telefoonverbinding. Lange afstandoproepen zijn mogelijk door het intikken van nummers van landen, steden enz.
Op dezelfde wijze zal het computersysteem werken: starten met de computercode, gevolgd door het landennummer, het plaatselijke nummer en tenslotte het persoonlijke nummer.
Vanzelfsprekend zal geen nummer gegeven worden aan hen die weigeren samen te werken met de één-wereldeconomie, de één-wereldregering, de wereldreligie. Zij zullen religieus, politiek, sociaal en economisch uitgestotenen zijn, bestemd om te sterven, of door executie of door honger.
De controle van de bevolking is destijds al geschied in de Sovjetunie en de DDR. IBM, Honeywell, Burroughs, enz. hebben de Russische markt veroverd, voornamelijk gefinancierd door de Chase Manhattan Bank van de Rockefeller -familie. De schulden die door de regering van de Sovjetunie zijn gemaakt, zijn gegarandeerd door de Amerikaanse regering. Toen deze financiering verviel, stortte het hele systeem in Rusland, met inbegrip van "de muur", ineen.
Zo ver gaat de macht van het internationale bankierssysteem. Multinationals winnen de markt achter het ijzeren en het bamboe gordijn. De bankiers ondersteunen hen geheel. Waarom?
Hierdoor zou door onderlinge afhankelijkheid een wereldregering tot stand komen, waarin de internationale bankiers achter de gordijnen de macht hebben.
Hun concurrenten zullen verslagen worden, hun monopolie gevestigd en geen monopolie is waterdicht zonder behoud van politieke macht.

Wereldregering, dat is het doel van hen die macht en monopolie zoeken. Regimes als die in Sovjetunie, Albanië en China zijn duidelijk niet gebaseerd op de wil van de meerderheid van het volk, noch op hun eigen ideologische kracht. Regimes als deze blijken spoedig een juk te worden waarvan men verlangd bevrijd te worden. Subsidies op levensmiddelen bijvoorbeeld blijkt onhoudbaar te zijn als de ondersteuningskraan wordt dichtgedraaid.

De één-wereld-regering wordt beschouwd als een moreel en religieus ideaal. Om deze reden wordt het ondersteund door de meeste religies, sekten en geheime genootschappen. Veel van de hooggeplaatste financiers behoren tot de "top"-geheime gemeenschappen van de "Illuminati", "Vrijmetselaars" en "Rozekruisers". Zelfs idealistische christenen schijnen onder de indruk te zijn van "het Plan". Kennen zij Openbaring 13 dan niet? Achter dit alles bevind zich "de Geest van de antichrist die nu reeds in de wereld werkzaam is" (1 Joh. 4:3). Al deze3 dingen naderen de vervulling van de bijbelse profetie met betrekking tot "het beest", de "één-wereld-regering" en de "wereldreligie" op ontstellende wijze. Deze mensen werken mee aan de voorbereiding ervan. Hun macht is reeds gevestigd. De reden dat wij niet of weinig lezen of horen over deze dingen in de media is, dat de vrijheid van de media beperkt is, en deze financiële giganten, vaak indirect, ook de media beheersen en de macht hebben "ongewenste" publicaties te beletten.

Verwijderd

Tja, een mens moet mee evolueren, hé! 't Is een beetje zoals de €.

  • Jace / TBL
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 23-03-2023
Jep, nou en of zoiets nuttig is! Het had denk ik al eerder gekund, alleen dit soort dingen worden altijd een paar decennia vertraagd door ethische bezwaren, bla bla. En zoals met alles kan het een generatie later ineens toch.

Behalve een soort GPS variant, kun je er natuurlijk veel meer mee. Ingebouwde pin-pas (met dan maar gelijk een wereldwijde munteenheid, niks geen euro of dollar meer.. doe maar "kredits" ofzo :) ), identificatie met een unieke 128 bit ID.. jep, dit wordt de toekomst!!

Verwijderd

misschien ook nog een kalmeermiddel dat op afstand kan ingespoten worden in je bloed zodra je wat te opstandig/agressief wordt? :r
mensen die dit goedkeuren in een wereld zoals de deze |:(
"niet in handen van de verkeerden"?
wie zijn dan de juisten?
de regering? je werkgever?
je moet wel enorm naief zijn om het enorme negatieve potentieel niet te (willen) zien
ik :r van het idee

Verwijderd

Op dinsdag 22 januari 2002 17:41 schreef TweakFreaker het volgende:
Er bestaan al chips die samen met een GPS in wagens wordt ingebouwd. Wanneer je wagen gestolen wordt, kan je op een knopje drukken waarbij de motor uitvalt en mbv de GPS kan je hem dan terugvinden.

Bij huisdieren kan dat ook al toegepast worden.
Dat je op een knopje kan drukken zodat de motor uitvalt?
tsss... wat een techniek tegenwoordig. Ik ga er morgen gelijk 1 halen voor m'n hond.

  • Ortep
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

Ortep

Soylent Green is People!

Op dinsdag 22 januari 2002 16:27 schreef drms het volgende:
Tegenstanders vrezen dat dit zal leiden tot een overheersende rol van "Big Brother is Watching You".


Sommigen zien beperkte toepassingsmogelijkheden in bijvoorbeeld de controle van gedetineerden e.d.
Je moet wel heel erg naief zijn om die moeilijkheid niet te zien. Het probleem is dat het natuurlijk dat je er niet alleen misdadigers mee in de gaten kunt houden maar ook politieke tegenstanders. En wat de 'correcte' politiek is dat verandert per jaar.

En ieder systeem dat bestaat zal ook misbruikt worden. Zo'n 100 jaar geleden kon je natuurlijk ook al mensen volgen enzovoort. Maar je kon het niet routinematig. Dus moest er wel een HEEL goede reden zijn om het te doen. Met dit systeem is het heel eenvoudig en vanzelf sluipt het er in dat het normaal wordt. Tot de situatie ontstaat dat je per definitie een misdadiger bent als je dat ding NIET wil.

Dat arguement hoor je nu ook. Als ik zeg dat ik geen camera bewaking bij mij in de straat wil krijg ik direkt te horen: Hoezo...heb je wat te verbergen dan?

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, Einstein
Alleen de doden kennen het einde van de oorlog, Plato

Pagina: 1