Op zondag 20 januari 2002 13:34 schreef Glorificationer het volgende:
nee, ik zou geen msi kopen, die hebben vaak echt hele rare problemen(spreek uit eigen ervaring), ik zou voor een Asus A7V266-E of voor een Epox 8KHA+ gaan.
Vooral de Epox, lekker goedkoop en geweldig over te klokken (hoeft niet natuurlijk)
Kijk anders hier eens:
http://www6.tomshardware.com/mainboard/01q4/011126/kt266a_nforce-17.html voor een test van 14 mobo's met een k7t266 chipset en 2 nforce chipsets.
--------------------------------------------------------------------------------
[topic=386113/1/25]
Goeiemiddag, ik had van de week de multiplier op mijn mobo (specs zie hieronder) verhoogd, wat resulteerde in een nooit meer opstartende pc (piept 4 ,5 keer stil, piept 4,5 keer, doet niks meer), dus ik de CMOS clearen door het jumpertje (JBAT1) op het andere pootje te zetten, en toen ik hem weer terug zette ging mijn pc weer aan (stom stom stom , stekker zat er nog in), en nu is hij echt heel raar aan het doen.
Hij werkt alleen als ik: a. IDE2 er niet in doe, er zit een brander en een cdrom op, als ik ze apart doe, alleen cdrom of alleen brander werkt het ook niet, dan gaat hij piepen zoals hierboven beschreven
b. Als ik mijn fsb op 133 zet loopt hij binnen 3 minuten vast, en op fsb 100mhz na een uur. Dit is niet omdat mijn proc te heet wordt, die blijft onder de 40 graden.
c. Als ik hem op 100mhz fsb laat draaien kan ik alles doen, mp3's afspelen, games, internet, alles.
Dus mijn conclusie is, ik heb volgens mij gewoon een paar circuitjes doorgebrand waardoor ide2 niet werkt en dat hij vastloopt na een tijdje. Ik had al gehoord dat misschien mijn BIOS chip doorgebrand was, maar dat lijkt me stug want dan kan je toch helemaal niks meer doen?
Alvast bedankt
Volgens mij is dit dus geen Msi probleem maar een user probleem.
Aan topic starter: Lijstje zoals voorgesteld inderdaad ok met een iets betere videokaart en iets meer geheugen zoals de andere ook al gemeld hebben.
PocketGear3025[MS2003] Acer Travelmate 234LC WindowsXP![ Systeem: AMD Athlon1.4][INTEL PIII 400 e.d][AMD Duron 800][AMDk6-300][Hp laptop voor de vrouw] en wifi in de house!!