[linux&x]Hoe een andere standaard wm in te stellen

Pagina: 1
Acties:

  • Zwerver
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Hallo, zoals jullie al in mijn vorige topic **zonder reply's?** kunnen lezen heb ik wat problemen met de ximian desktop aan de praat te krijgen.
Is het mogelijk om ipv kde als standaard desktop, gnome als standaard te zetten? En welke config file moet ik in .... naam hebben? Want heb ze nu geloof ik allemaal wel zo'n beetje aangepast, maar dat !@$$%^ ding blijft maar KDE als default starten

|:(

Woonachtig Down Under. Ik negeer je insults niet, maar tegen de tijd dat ik ze lees zijn ze meestal niet relevant meer


  • NeOTheMaTriXM
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 11-07 20:31
probeer eens xwmconfig
die werkt bij mij goed onder slack :P

Verwijderd

~/.xinitrc

Zet daar "exec blabla" in en je hebt een andere WM :)

[edit]
In jou geval is het "exec gnome-session" geloof ik :)

  • iMars
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 11:37

iMars

Full time prutser

Als je Ximian al standaard desktop wil hebben, moet je gewoon zo'n installer downloaden van Ximian.com ... Aan het einde van de installatie vraagt ie of je Ximian als standaard wil gebruiken 8-)

Ik heb 'm ook ... echt vet!!!! *D

Koop hier mijn P1 reader :)


  • Zwerver
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
en daar zit hem juist het probleem, de standaard gnome wm starter werkt dus niet, moet dus kdm gebruiken, en die start dus kde standaard op

bedankt voor de exec value!!

Woonachtig Down Under. Ik negeer je insults niet, maar tegen de tijd dat ik ze lees zijn ze meestal niet relevant meer