Vraagje of dit kan

Pagina: 1
Acties:

  • 845
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09-08 13:53
Inloggen op een server (hz-cis.hzeeland.nl) met telnet.
dan vanuit telnet ftp-en naar een interne server daar.

dan direct naar die interne server (geen internet, alleen intranet) van internet iets downloaden.

Een soort downloadpoort.

Kan dit?

er zit namelijk sinds vandaag op die eerste server een disk quota, deze kan ik dus niet meer als buffer gebruiken voor files groter dan 2 mb. :(

  • Bergen
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 31-07 21:25

Bergen

Spellingscontroleur

Hmm... het hoort niet in Non-Windows Operatings Systems thuis, maar aangezien daar veel Linux-mensen zitten, die meer ervaring met Telnet-dingen hebben is het misschien handig om deze daarheen te verplaatsen? Daar heb je veel meer kans op antwoord. How about that?

Verwijderd

Dat zou wel moeten kunnen, alleen is telnet op externe verbindingen nou niet bepaald veilig. SSH is daar een beter alternatief voor. Met telnet of ssh heb je gewoon een shell op de server met alle mogelijkheden (afhankelijk van de rechten die je account heeft). [Edit] Je kunt natuurlijk niet rechtstreeks downloaden op een server die niet op Internet mag komen, dus afhankelijk van de rechten van de interne server en van je account op beide machines.