Op donderdag 10 januari 2002 21:27 schreef -DD- het volgende:
Maar wat raar dat zij zeggen dat die prijs niet klopt

Die prijs klopt namelijk wel voor wat zij ervoor geven...
Terug sturen: je verwachtte een complete kast. Je hebt wettelijk het recht binnen 10 werkdagen je te bedenken en je geld terug te vragen bij online aankopen.\
Heb je vantevoren duidelijk gevraagd of het een complete kast was?
Zo ja, als ze daar op ja gezegd hebben moeten ze die ook met spoed leveren zonder meerprijs, en anders moeten ze het hele zaakje terugnemen en jou je geld terug geven.
Zo nee, dan laat je ze gewoon weten dat de product-omschrijving impliceerde dat het een complete kast was, en dat je die ook verwachtte (dat deed je toch ook?!), en of ze deze dan kunnen omwisselen voor een complete kast. Eventuele redelijke meerprijs moet je dan voor lief nemen. Hoewel niet zo duur als de cooolermaster, mag deze kast best wat kosten! Kijk anders op
http://www.oc-shop.com naar de prijzen van Lian-Li kasten. En als je dat geld er niet voor over hebt, doe je het terug op grond van je wettelijke bedenktijd.