@work aanvraag formulier CLI nummer ?

Pagina: 1
Acties:

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-12-2025

xychix

FreeBSD Rules !

Topicstarter
Hoi,
ik heb een aanvraagformulier voor me liggen van @work ISDN.

Er word nu gevraagd naar mijn CLI nummer.

De helpdesk weet mij stotterend te vertellen dat dit waarschijnlijk mijn hoofdtelefoonnr is van mijn isdn aansluiting.

Weet iemand of het CLI nummer inderdaad het hoofdnummmer MOET zijn of dat dit telefoon nummer gebruikt word om te controleren wie er inbeld ?

dan moet ik dus een ander nummer (isdn heeft er 4) op geven nl. het nummer waarmee ik in wil bellen !! kan iemand mij dit vertellen ??

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


Verwijderd

lees het o zo grote topicis door, is daar al lang een keer voorbij gekomen, zelfs vaker dan 1 x

[topic=332153/1/25]

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-12-2025

xychix

FreeBSD Rules !

Topicstarter
Ja idd maar daar staan 2 verschillende verhalen in

1: het is het HOOFDNUMMER (

2: het is het nummer waarmee je in wilt bellen, en dat is in mijn geval NIET het hoofdnummer !
Op woensdag 19 december 2001 21:33 schreef Kertje het volgende:
cli nummer is gewoon het nummer waarmee je internet
Op donderdag 20 december 2001 14:47 schreef canalplus het volgende:

<knip>
3) CLI nr heb je maar één (normaal gesproken) en dat is je hoofnr.

<knip>
BTW ik heb het aangevraagd en als CLI nr het hoofd nummer op gegeven. ik ben op mijn werk en het andere nummer weet ik niet uit mijn hoofd

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


Verwijderd

ic, ik heb die lui toendertijd aan de telefoon gehad en het was het nr waarmee je internet, maar ik denk dat het weinig uitmaakt, als het maar een isdn aansluiting is. Als je het echt zeker wilt weten kun je beter ff zelf naar de gratis @work helpdesk bellen

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-12-2025

xychix

FreeBSD Rules !

Topicstarter
zou jij voor mij het uitbellende nummer van je modem eens kunnen veranderen om te zien of het idd. op nummer gecontroleeerd word !?!?

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


Verwijderd

het wordt gecontroleerd. de hoofd msn is hier bepalend. niet een van de andere nummers die je opgeeft.

Verwijderd

Erg fijn zo'n helpdesk. Die horen juist dat soort vragen toch meteen duidelijk en zonder onzekerheden te kunnen beantwoorden.

Daar zijn ze voor. :{

Verwijderd

ja, mijn broerlief (xychix) kan de helpdesk weer es niet waarderen hoor... doen hun best om IT lekker te laten lopen, helpen zo veel ze kunnen, en als ze dan een x iets niet weten moet ie d'rect weer zeuren... nou ja, 't zal mij allemaal een zorg zijn verder, als ik binnenkort maar met 'm mee kan internetten via @work. Ik hoop dus dat jullie hem het aanvraagformulier goed hebben laten invullen :)
Pagina: 1