Nvidia geforce 2 mx 400 + revelator + tvout

Pagina: 1
Acties:

  • Targeter
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 13:02
Ik ben vandaag in het bezit gekomen van een Elsa 3D revelator bril, en ik heb hem aan de praat gekregen. WAT EEN VET DING. maar nou heb ik wel een klein probleempje.

De bril heb ik alleen werkend gekregen met detonator drivers >3.11 (met andere drivers reboot m'n systeem gewoon, iets wat btw nog steeds is bij UT)

Maar m'n tv-out werkt alleen zoals het hoort met drivers <2.80 :( (de twinview functie werkt niet goed, tv en monitor resoluties zijn niet los van elkaar in te stellen, dus beide op 800*600, met "oude" detonators werkt het wel goed)

Weet iemand drivers die voor allebei goed werken?

owja ik draai windhoos XP

Verwijderd

Euhm vaaag, verder nooit aan de instellingen zitten kloten?

  • Targeter
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 13:02
nope. Dat tv out probleem heb ik btw al sinds ik XP draai.
en heel vaag die stereo drivers laten spontaan m'n comp rebooten met detonators met lager detonator versies. met té lage detonators zie ik dat hele stereo tabje btw niet maar dat schijnt te horen staat ook in de handleiding van die stereo drivers.

owja ik heb wel die nv refresh rate fix gedaan

Verwijderd

Targeter: Mag ik vragen waar jij die 3d revelator bril hebt gekocht? Ik zoek nl. al een tijd naar zo'n ding (de kabel versie) maar niemand schijnt ze te hebben... :(