[cm]Behold.. mijn ramsinks.

Pagina: 1
Acties:

  • RedruM
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-02 15:44
Afbeeldingslocatie: http://members1.chello.nl/~p.smid/rs1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members1.chello.nl/~p.smid/rs2.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members1.chello.nl/~p.smid/rs3.jpg

Ik heb ze nu af.. en geveild.. maar ben toch bang om ze erop te plakken.. heb secondelijm en beetje koelprut..
Kan er veel misgaan? Welke deeltjes mogen wel aangeraakt worden en welke niet? Die pinnetjes aan de zijkant vd chip bijvoorbeeld? Het is voor een GF2MX.. en die heeft dus 4 losse chippies..

  • Flappie
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 13:42
alleen op het geheuegn natuulk!

  • salvador4
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16-08 15:17
die pinnetjes aan de zijkant kun je volgens mij niet raken want die liggen lager dan de bovenkant van het chippie zelf.
maar die moet je idd niet raken op 1 of andere manier nee. trouwens, je hebt 4 sinkjes maar ik zou op de achterkant van die chippies ook sinkjes plakken.. ander is het een beetje half af.
Als je gewoon een beetje seconde lijm op de chippies doet kan er niks mis gaan. wel in 1 keer goed erop zetten want secondelijm is meestal _echt_ seconde lijm, en na contact met de sinkjes zitten ze meestal direct muur en muur vast.

  • lvh
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 02-11-2022

lvh

Stap 1: kleef ze op een stuk koper, klein beetje koelprut incluis
Stap 2: doe dit nog een keer (beide kanten van ram)
Stap 3: Klem dit op de ram

Simpel

  • eppie
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
(overleden)
Ik heb het ook gedaan op me gf2pro (lijken precies zelfde als jou heatsinks :) )

Ik heb eerst de chip netjes vol gestreken met een heel dun laagje artic silver, NIET DE PINNETJES, en 1 of 2 puntjes leeg laten, op die lege puntjes heb ik een druppeltje seclijm gedaan en dan de heatsink er op, ff wachten en dan volgende.

Verwijderd

[b]Op zondag 06 januari 2002 16:21 schreef "Never eat at a place called 'Mom's.' Never play cards with a man called 'Doc.' And never, ever, forget that C treats an l-value of type array-of-T in an expression as a pointer to the first element of the array"
Volg je intuitie en plak die dingen erop met wat koelprut ertussen

offtopic:
Thanks for the tips, dude!

  • Solosmots
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21-08 20:41
Hey joh, je moet ze ff opnieuw anodiseren ;)
Pagina: 1