Toon posts:

[wireless d-link] Geen verbinding.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een dlink di713p switch aangesloten op een terayon kabelmodem. Hier heb ik 3 pc's aangekoppeld mbv dlink wireless dwl-120 adapters. Dit werkt voor 2 pc's perfect , 1 pc (welke het verste weg staat) heeft af en toe geen connectie. Het duurt vrij lang om verbinding te maken en deze is dan maar af en toe beschikbaar. Het meegeleverde programma geeft toch een goede verbinding ( +-74% berijkbaarheid). Deze computer moet van de 1'e verdieping naar de huiskamer toe.
Weet iemand waar dit aan kan liggen?

  • paulhekje
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 13-08 10:01
gewapend beton geeft moelijkheden met bereik, maar dan moet het signaal ook zwakker worden. andere mogelijkheid: storing van draadloze telefoon of magnetron.
Heb je al geprobeerd op een ander draadloos channel te werken?

|=|=|=||=|=|=||=|=|=| http://www.vanwijck.com |=|=|=||=|=|=||=|=|=||=|=|=||=|=|=||=|=|=||=|=|=|


  • raymonvdm
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 20-08 18:10
Zet die ene het verste wegstaat eens het dichts bij en kijk dan nog eens.

Ik heb zelf problemen met een sitecom setje ook slecht bereik. Met ijzerdraadjes als antenne aan het klote geweest en nu werkt ie al iets beter alleen kan niemand me vertellen waar ik antennes vandaan kan halen.

Zelfs sitecom niet !!

  • raymonvdm
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 20-08 18:10
Andere vraag: Was cat5 niet iets goedkoper geweest ?

Verwijderd

deze antenne werkt goedhttp://sharon.esrac.ele.tue.nl/pub/antenne/13-double-quad.jpg