ik wil een hele goede voeding kopen maar welke is het beste iemand een idee?
moet in een a open midi kast passen
moet in een a open midi kast passen
Verwijderd
Op zaterdag 05 januari 2002 02:49 schreef sjef hoelenpapers het volgende:
[oftopic]
Ik zou gaan voor olvarit
[/oftopic]
Verwijderd
Raku
Let us make sure history never forgets the name ... Enterprise.
niet iedereen zit dronken achter zijn pcOp zaterdag 05 januari 2002 02:59 schreef 5chaap2k het volgende:
ik denk niet dat je om 3 uur nog snel een serieus antwoord krijgt
Raku
niet dronken, maar wel aangeschoten en duf, van het uitgaan. Maar anyway het ontopic mensen wel zo lievOp zaterdag 05 januari 2002 03:02 schreef Metonic het volgende:
[..]
niet iedereen zit dronken achter zijn pc
Let us make sure history never forgets the name ... Enterprise.
Raku
Verwijderd
Een geintje moet kunnen. En iedereen weet dat de meeste antwoorden qua tijd offtopic zouden kunnen zijn.Op zaterdag 05 januari 2002 03:07 schreef HlpDsK het volgende:
En nu ontopic of ik ga met waarschuwingen strooien
Verwijderd
Verwijderd
Op zaterdag 05 januari 2002 03:05 schreef Metonic het volgende:
nieuwe kast kopen..... De alienware dragonseries is een mooie kast.... 340 w voeding. Kheb hem al besteld.
Verwijderd
Ik wil geen adje modje of wat dan ook worden, verder wil ik ook bij niemand slijmen en niemand aanvallen. Maar de HK is gewoon voor onzin, de rest niet.Op zaterdag 05 januari 2002 03:10 schreef sjef hoelenpapers het volgende:
[..]
Een geintje moet kunnen. En iedereen weet dat de meeste antwoorden qua tijd offtopic zouden kunnen zijn.
Maar oke, nu weer ontopic.
Verwijderd
Jep , of een enermax!!! hoeveel watt moet je zelf wetenOp zaterdag 05 januari 2002 03:16 schreef JDC het volgende:
Als je een goede en stille voeding wilt hebben, dan zou ik je aanraden om een Super Flower te nemen.
zie:
www.overclocking.be en www.oc-shop.nl
|Specs|