[php] Form automatisch submitten

Pagina: 1
Acties:

  • airwalker_nl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 29-10-2022
Ik ben overal opzoek naar een manier om een form automatisch te submitten, ik heb het een en ander gevonden zoals hieronder maar kan dat ook op een andere manier?
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
<html>
<head>
</head>
<BODY onload="javascript:document.log.submit()">
<?
echo"</center><form name=\"log\" action=\"\" method=\"post\">";
echo"<br><input type=\"hidden\" name=\"password\" value=\"testtest\">";
echo"<br><input type=\"submit\">";
echo"</form>";
?>
</body>
</html>

Vruchtensap? Oh, je bedoelt Breezer Malt - Loesje


Verwijderd

Waarom zou je een form automatisch willen laten submitten als ik vragen mag? Ik snap het doel er niet helemaal van.. :?

Verwijderd

omdat je dan achter de rug van de gebruiker iets kan doorzenden. Bvb browsergegevens ofzo.

volgens mij is de methode die je hebt gegeven via JavaScript een goede oplossing. Veel anders zal er niet te doen zijn schat ik, tenzij een variant met VBScript maar dat is nogal zinloos.

Hoe anders wil je het? en eigenlijk is dit een vraagje voor webdesign&graphics lijkt me...

  • Skef
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 14-09 11:31

Skef

Ik scheer.me

Ik denk dat het alleen zo met JS kan, en nie anders... (ik heb nog nooit een andere manier gezien)

"Computer games don’t affect kids: I mean if Pac-Man affected us as kids, we’d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music."


  • airwalker_nl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 29-10-2022
hmm, ik wil naar submit.php sturen die submit.php die moet ook nog naar een ander form submitten..

Vruchtensap? Oh, je bedoelt Breezer Malt - Loesje


  • TheDane
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17:06

TheDane

1.618

moet dat form ook eerst door de gebruiker ingevuld worden?

anders kun je gewoon een phpfile includen, die 't een en ander aan gegevens (bijv. phpinfo())naar file/database wegschrijft, en daarna een header() stuurt,.

  • airwalker_nl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 29-10-2022
ja eerst vult de gebruiker het form in die gaat naar submit.php en daarvandaan word weer een form gepost..

Vruchtensap? Oh, je bedoelt Breezer Malt - Loesje


  • TheDane
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17:06

TheDane

1.618

Op donderdag 03 januari 2002 22:57 schreef airwalker_nl het volgende:
ja eerst vult de gebruiker het form in die gaat naar submit.php en daarvandaan word weer een form gepost..
:?

is dat niet wat omslachtig ? maar de gebruiker moet wel eerst op 1 of andere knop klikken ofzo voordat wat ie invult verstuurd wordt dus... toch ?

en dat wordt gepost naar submit.php , en die uhhhh moet weer een formpje tonen wat ingevuld wordt en wat weer verstuurd moet worden ?
of gaat dat laatste stuk in submit.php automagisch ?

dan kun je gewoon een phpfile includen toch? die de update of insert regelt, en een nieuwe header stuurt ?
Pagina: 1