Slot A los maken

Pagina: 1
Acties:

  • greatgonzo
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 09:55

greatgonzo

schit-te-rend!

Topicstarter
Ik wil mijn athlon uit het slot halen, maar hij zit hardstikke vast. Is er een of ander handigheidje waarmee je hem los krijgt?

Ik heb een abit KA7

Verwijderd

RTFM

  • greatgonzo
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 09:55

greatgonzo

schit-te-rend!

Topicstarter
ja sorry hoor maar ik heb echt geen id! :?

  • DeX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13-01 09:52

DeX

aan de zijkanten zitten dingetjes.. ff duwen en je hoor klik..
klear

  • BrZ
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 30-07 09:36

BrZ

Heeel misschien zitten er bovenop de cpu 2 hendeltjes die je naar binnen toe met klikken ;)

Verwijderd

die 2 schuifjes aan de zijkanten van de het slot moet je ff omhoog/omlaag zetten en dan gewoon hard trekken :)
en als je het kapje nog op je athlon hebt zitten, moet je op de bovenkant van de cpu ook nog 2 kleine nokjes tegelijk indrukken

beetje heen en weer bewegen kan ook geen kwaad hoor...

Verwijderd

Haal eerst de plastic casing eraf. De metalen backplate kun je beter gewoon laten zitten i.v.m. koeling. De plastic casing haal je eraf door *heel voorzichtig* een schroevendraaier tussen backplate en plastic te klemmen en dan de schroevendraaier te draaien. De plastic casing zit op 4 plaatsen in de hoeken vast. Een daarvan (de moeilijkste) is vastgelijmd, dat kan wat kracht kosten >:)

OOOOPPPPsss :D Luister niet naar mij, ik dacht dat je je Athlon uit de casing wou halen/breken ...
Pagina: 1