Toon posts:

Sub Command Manual ? iemand?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb zojuist het spel Sub Command gekocht van EA games.. alleen tot mijn grote verbazing staat de 236 pagina's tellende handleiding op CD!! In pdf formaat!!! wat willen die mensen van EA.. dat je zo'n complex spel maar speelt met een online Handleiding!!?! Om de kosten te drukken zetten ze het meest belangrijke ding (de handleiding) maar online.. onbegrijpelijk. |:( |:( |:( |:(

Mijn vraag nu is: heeft iemand een online versie (op het internet) die leesbaarder is? of kun je die handleiding ergens bestellen?

Groeten,

T.

  • PsyFlash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-12-2025
Nee sorry, ik ken het spel wel. en het is toch helemaal niet zo geweldig ingewikkeld? Er bestaat van die manual maar 1 uitgave en die heb je al. Maar waar je wel zou kunnen kijken is hier

Daar hebben ze meestal wel wat nuttige zooi

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil het spel gaan spelen in Advanced mode.. en dan moet je toch echt een degelijke handleiding hebben, anders kom je er niet uit.

T :) thx voor de URL

Verwijderd

gewoon uitprinten!

problem solved :7

  • PsyFlash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-12-2025
Op woensdag 02 januari 2002 11:16 schreef Mage het volgende:
gewoon uitprinten!

problem solved :7
Ja dat kan wel maar 236 pdf paginaŽs uitprinten is een klote klus. Niet te vergeten inktintensieve...