Ik heb dus een Audigy en ik speelde altijd games in Movie mode met m'n Live! 5.1. Dat lukt me niet meer met die nieuwe Surround Mixer bij die Audigy. Als ik EAX effect voor games aanzet krijg ik alleen een echo, als of je in een grot zit of zo
. Weet iemand wat ik hieraan kan doen, m'n speaker gewoon op 5.1 zetten?
Verwijderd
ik heb zelf een Live1024 en ik krijg de LiveWare drivers van dat ding niet eens aan de praat (ja ik heb toch echt de goede XP drivers). steeds zon achterlijke melding als ik op de speaker optie druk. zodra ik dan bij mijn geluidsinstelling vier speakers selecteer (4PS), werkt het allemaal prima... maar zodra ik Tribes2 opstart gaat ie weer naar twee speakers (terwijl ik ingame toch wel degelijk 4 speakers heb geselecteerd). kom ik weer in Win, dan staat mijn speakerinstelling weer vrolijk op 2.Windows XP built 2600
misschien dat dit bij de Audigy ook zo is
Misschien omdat je niks aan de EAX instellingen moet veranderen. Gewoon op 'luidsprekers' klikken in de suroundmixer en 5.1 geluid selecteren.
ja, maar bij de oude surround mixer kon je via Movie mode je speakers gewoon op 5.1 zetten en met MP3/internet music op 4.1. Dat kan dus niet meer?