Counter plaatsen met juiste referrer

Pagina: 1
Acties:

  • ZombieExtreme
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 15-09 21:22
Goedenavond,

Ik zit met een klein probleempje, ik heb een nieuwe page gemaakt, deze page gaat over overclocken enzo maar voor de vraag moet ik toch echt hier zijn.

Mijn vorige page staat hier : http://home-3.tiscali.nl/~rzombie/Index.html

en mijn nieuwe hier : www.Z3DnT.tk

maar nu heb ik dus het volgende probleem met het plaatsen van de counter (die heb ik graag erin). Ik wil graag maar 1 counter zetten, maar dus zo dat hij de referrer (= pagina die naar mijn page verwijst) juist aangeeft, mijn Index-pagina's bevatten frames dus ik kan ze niet in de Index plaatsen. Als ik de counter in een frame zet krijg ik dus het probleem dat de counter als referrer mijn eigen index pagina aangeeft. Daar heb ik dus nix aan, ik wil zien waar mijn hits vandaan komen.

Bij mijn eerst page had ik dit probleem dus geminimaliseerd door op elke pagina een counter te zetten (instellen op visits en niet op hits) maar nu wil ik dus maar 1 counter, liefst met de juiste referrer. Kunnen jullie me zeggen hoe ik die counter in de index krijg ofzo ?

mijn counter vind je hiero : http://counter45.bravenet.com/index.php?id=337633&type=referer&password=&lookup=

en dus ook voorbeelden van referrer voor als je dat niet helemaal vat.

alvast bedankt, Zombie.