Toon posts:

Operation Flashpoint en besturing

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb ff een stom probleem!

Ik was een level aan t bouwen en nu kan ik mn mannetje niet meer goed besturen!

Ik kan niet meer sturen met mn muis.

Weet iemand hoe je dit aanzet??

Thanx!

Verwijderd

Denk dat dit je probleem is dat je alleen nog maar vooruit kan lopen en dat je alleen nog maar met je hoofd kan draaien.

Dan moet je hier op drukken *

Verwijderd

dit probleem had ik ook dus tanx 8-)

Verwijderd

Ja dat is gewoon ff n 'stommiteit' waarvan je moet weten dat het kan gebeuren.. en boeddha, als je level af is pleur hem dan ff hier op GoT :)

Verwijderd

Topicstarter
Thanx!!!

dit gaat beter werken!

Weet iemand hoe je meer spelers aan je level kan toevoegen en aan meer kanten (dus East/West, enz)?

Ik heb nu alleen de mogelijkheid om mezelf (dus 1 speler toe te voegen

Ik zal hem posten als tie klaar is!

  • Mottebelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15:59
Je kunt volgens mij kiezen in het een menuutje of iemand West, East of Resistance moet zijn. Je kunt ergens anders ook bepalen of dat ventje je player moet zijn of niet.
Het is al een tijdje geleden dat ik gewerkt heb met deze editor, maar ik vind wel dat het een van de beste en meest duidelijke is die er voor een spel te vinden zijn.

Verwijderd

yep, vrij duidelijk, alleen ze hebben een soort van dropdown menuutjes enzo, en die werken niet altijd even goed :r
Pagina: 1