Humzz.. alles kan maar zonder VEEL inzicht in de materie zou ik er niet eens an denken om er ook maar aan te beginnen, maar ik ben dan ook geen echte tweaker
24MC etc.. dat heeft niets maar dan ook niets met de snelheid te maken. De frequentie die je gebruikt is _slechts_ het transportmedium. De snelheid van overdracht hangt af van hoe je die (willekeurige) frequentie gebruikt (moduleerd, met shift of zonder, e.t.c.) Hier zijn vele manieren voor bedacht, waaronder "packet radio", die zich onderling onderscheiden in snelheid, veiligheid, enzo. Strikt genomen is packet ook geen manier van overdracht maar slecht een afspraak hoe. Dus een "protocol".
<edit>
wel is de ene frequentie geschikter voor hoge snelheden dan de andere, op de lage frequenties is gewoon geen ruimte genoeg. De midden-golf-band bijvoorbeeld is maar een paar 100 Kilohertz (~1000 Khz, 1 Megahertz) breed. Zou je hier FM gaan moduleren met b.v. een zwaai van 150 khz dan passen er maar ongeveer 6 zenders in. De band voor satelliet TV is wel 1 (tot 5!) Gigahertz breed, en zenders met een bandbreedte van 30 mHz zijn hier zeker geen uitzondering. Die gebruiken dus al 30 keer zoveel ruimte dan de hele middengolf band! Logisch dat hier dus veel meer informatie past en kan worden overgeragen.
</edit>
Zo dat ben ik lekker ff kwijt