We see things as we are, not as they are
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
2 was leuk met die missies
3 was goed qua graphics
Ze hebben alle drie wel wat.
Oftewel, ik kon niet meer 7 mensen tegelijk onderuit rijden op het eerste kruispunt.
Huh.. moet ik hier wat typen of zo ?
Verwijderd
Deel 2, besturing (zie andere topic)
9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Verwijderd
Ow sowwy, je had het ook over gameplay niet gezien
Verwijderd
Natuurlijk krijgt deel 1 van mij een pluspunt vanwege originaliteit!
Maar ook de parcours rijden lekkerder in 1 dan in 2 of 3..
Verwijderd
Mee eens! Die lightning car wilde ik altijd zo graag hebben, dus ik probeerde hem altijd vet te crushen, het was dan altijd zo dat als je hem crushte je hem kon krijgen ofzo heh? Je wist volgens mij nooi welke kar je zou krijgen!Op vrijdag 21 december 2001 17:45 schreef Fatal_Error het volgende:
Zonder twijfel 1!
Natuurlijk krijgt deel 1 van mij een pluspunt vanwege originaliteit!
Maar ook de parcours rijden lekkerder in 1 dan in 2 of 3..
Ennuh 1 was ook errug tof, gewoon omdat het nieuw was enzo
Neen
vooral de sumo track
I don't ride fast, i fly low
3 vanwege de storyline en de graphics
the -<::::::::::D is mightier than the <:::::::::[=@
Verwijderd
Er staat wel een geinige patch op www.thefeiglingcrew.cjb.net om de intro van Carmageddon 1 voor Carmageddon 2 te pleuren.Op vrijdag 21 december 2001 17:08 schreef TutanRamon het volgende:
Ik vind deel 1 het mooist qua gameplay, scenario's en de muziek.
Het slaat nergens op maar het geeft wel een leuk effect, omdat de intro van 1 beter is.
Heb die ook een tijdje geinstalleerd gehad.
Verwijderd
Ken je mij eens een site pazen waar een aantal van die auto's op staan, en een editor misschienOp vrijdag 21 december 2001 18:34 schreef MrE het volgende:
2 vanwege de verschillende wagens die er voor gebouwd werden. Heb er zelf ooit eens een seat ibiza voor gemaakt nadat een vriend de zijne in het echt tatal loss had gereden, konden we het naderhand nog eens dunnetjes overdoen. De Cala was trouwens mijn faforiete add onn.
3 vanwege de storyline en de graphics
ahjah.. tis al laat
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
Verwijderd
Zou je mij gelukkig willen maken met een witte Citroën BX (dat vind ik dus echt shit auto's) die niet stuk te krijgen is en met een zaag voorop of zo?Op vrijdag 21 december 2001 20:28 schreef Ro2 het volgende:
[..]
Ken je mij eens een site pazen waar een aantal van die auto's op staan, en een editor misschien, ik kan wel wat creativiteit daar in kwijt :P! Een BMW alpina 30 Liter met een circelzaag aan de voorkant!
http://www.inetria.com/cfc/ftp/ftp.cgi?dir=carmageddon2/cars
http://www.dtdsquad.com/
http://dtd.niteshade.net/carma2_cars_page4.shtml
http://toxicragers.telefragged.com/carma2/carstock.shtml
http://carpocalypse.com/carma2bugs.shtml
Stuk voor stuk goeie sites (download ik altijd alle cars van) en met een editor op 1 van de sites.
Succes. Die BX zou ik echt heel graag zien, en dan eentje die lekker rijd (niet zoals een echte dus) die hard kan (niet zoals een echte dus) en die niet stuk te krijgen is (dat is zeker niet reëel.)
Voor Carma 2 dus!
Gameplay roelde, besturing was heerlijk, en gewoon het mensen overrijden en auto's aan gort rijden was gewoon geweldig.
Twee vond ik al veel minder en TDR 2000 vond ik helemaal geen biet aan.
Aan 1 heb ik het meeste plezier gehad en vond ik ook het vetste om te spelen.
Verwijderd
Vooral de replays vond ik zeer strak (american football veldje, achter de spelers aan)
Verwijderd
2 heb ik het langst gespeeld, omdat ik toen veel op internet zat cars en zo te downen.
Heeft iemand toevallig ook cheats voor carmageddon 3, want ik vind er niets aan dat je zo weinig tijd daar hebt en ik kon nergens daar een cheat of patch voor vinden.
Ik speel deze spellen altijd voor het wasten en peds killen en het racen was bijzaak, dat deed ik nooit. Daarom staat C3 dus nu ook op m'n kamer te verstoffen, dus als iemand cheats daarvoor heeft tnx.
De eerste keer dat ik dat lompe spel speelde was ik helemaal in de gloria
Is dit iets? Weet niet zeker of dat deel 3 is...Op zaterdag 22 december 2001 13:00 schreef Tha_Freeser het volgende:
Dus als iemand cheats daarvoor heeft tnx.
"I sit in my room and imagine the future."
Carma 4 moet gewoon graphics a la Carma 3 hebben (alleen dan dus nog een tikje mooier) en verder precies zoals 1 zijn...dan hebben ze bij SCi/Stainless weer een dikke topper
Verwijderd
Verder heb ik alleen de demo van 1 gespeeld, maar smaakt naar meer.
Ik zoek nog 1 & 2 origineel in doos. Iemand?
TDR2k is deel 3 ja..Op zaterdag 22 december 2001 13:04 schreef Theeboon het volgende:
Is dit iets? Weet niet zeker of dat deel 3 is...
Ik vond deel 2 roelen.. lekkere besturing.. vette levels.. vette auto's... gewoon vet
"Everything I've ever done or said is the complete opposite of what I've wanted" -- George
La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima
Verwijderd
Verwijderd
- Bestuurder rechtsboven
- Donkere steden
- Koel(e) muziek/geluid
- In verhouding meer burgers dan C2 (in C2 wel meer burgers, maar de scenario's zijn ook veel groter). Bij C1 kon je over een stoep rijden en gelijk een zooi burgers meenemen
- Politie
- Koel menu (afgehakte hand enz)
Carmageddon 2:
- Burgers in 3D (vliegende ledematen
- Missies
- Leuke nieuwe powerups (springveer
- Best goede muziek (niet m'n favoriete muzieksoort, maar goed voor het spel)
- Betere schade aan je auto
Carmageddon 3:
- Flut zombies
- Flut graphics
- Flut autos
- Flutspel
Carmageddon vind ik iets beter dan 2, en 2 een stuk beter dan 3
carma 3 is de slechtste die erbij zit, de graphics, de zombies, het groene bloed, alles is slecht. carma 1 en 2 waren goed. carma 2 misschien net ietsje beter, omdat daar betere schade aan je auto is.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
3 zoog gewoon en 1 was te lelijk dus blijft 2 over
De Som van de Momenten ten opzichte van punt " A " = NUL
Verwijderd
dat was echt de beste versie
Echt een deel van me leven in kwijt geraakt
single player vind ik deel 3 het leukst...
Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik
Verwijderd
Hoezo? bij C2 heb je geen burgers in multiplayOp zondag 23 december 2001 12:19 schreef SideSwipe_XP het volgende:
Vooor lan is deel 2 het mooist
Dat vind ik geen argument, aangezien er ook versies zijn met 'echte' mensen (en dus ook rood bloed). Ik heb die versie en moet zeggen dat het veel scheelt met de gameplay.
Desalniettemin blijf ik nog steeds bij m'n standpunt dat C1 de beste is en C3 de slechtste
Maar ik ben er nog steeds niet achter hoe je auto's kan winnen!
Ik heb hem overigens wel legaal! Was echt de moeite waard! Als ik weet hoe je auto's kan winnen ga ik hem maar weer es spelen!
hij rulet zeker, heb hem ook toendertijd gekocht (c1+splatpack), ik moet nog steeds eens mijn voodookaartje installeren op een oude pc en spelen maarOp zondag 23 december 2001 18:52 schreef qweenix het volgende:
Ik vind 1 de beste, geen twijfel mogelijk.
Maar ik ben er nog steeds niet achter hoe je auto's kan winnen!Is het gewoon toeval als je een auto wint of moet je er iets speciaals voor doen?
Ik heb hem overigens wel legaal! Was echt de moeite waard! Als ik weet hoe je auto's kan winnen ga ik hem maar weer es spelen!
Pak je rust!
Weet ik..... Maar het raggen met auto's is dan leukOp zondag 23 december 2001 14:46 schreef Terr het volgende:
[..]
Hoezo? bij C2 heb je geen burgers in multiplay
Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik
Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.
Verwijderd
ben t 100% eens met ReV3rEnD